Darčeková deka Vulli so žirafou Sophiou

Výrobca
Vulli
Kód
850740
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
44.70 €
Kúpou tohto tovaru získate 44 bodov. Viac info

Darčeková deka Vulli so žirafou Sophiou


Balenie obsahuje:

  • žirafku Sophie
  • deku


Deka z mäkkého bi-materiálu pre pohodlie bábätka v kočíku ale i postieľke.

  • deku je možné prať na 30 stupňov
  • rozmer: 91 x 73 cm


Žirafka Sophie

Prvá hračka dieťatka, ktorá stimuluje všetky jeho zmysly!


Zrak:
 Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko spozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimuluje sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má rad hryzacích partií (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pre upokojenie podráždených ďasien pri prerezávaní zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná.

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktorými ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkým prevedením pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníka umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Výrobca: Vulli
Veková ketegória: 0m+
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť