Detská postieľka Pali CHIC

Výrobca
PALI
Kód
0127CHIC
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
400.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 400 bodov. Viac info

Detská postieľka Pali CHIC

Najnovšia kolekcia CHIC talianskej značky PALI 2017.

Detská postieľka CHIC je bezpečná a kvalitná vyrobená v modernom dizajne. Každá detská postieľka a súčasť detskej izbičky značky PALI je navrhnutá tak, aby bola predovšetkým praktická, bezpečná a kvalitná.

Bezpečnosť a kvalita je vždy najdôležitejšia. Každá detská postieľka a súčasť detskej izbičky značky PALI je navrhnutá tak, aby bola predovšetkým praktická, bezpečná a kvalitná. Montáž a demontáž detskej postieľky značky PALI je veľmi jednoduchá. Vzdialenosť a tvar priečok v detskej postieľke sú najdôležitejšie pre bezpečnosť dieťaťa, ktoré sa začína v detskej postieľke pohybovať, aj keď má ešte len niekoľko mesiacov. Priečky sú vo vzájomnej vzdialenosti 6 cm, čo je ideálna vzdialenosť podľa výsledkov bezpečnostných štúdií. Jednotlivé priečky sa nedajú vybrať z bočnice detskej postieľky. Priečky nemajú ostré hrany a sú odolné voči detskému skákaniu a hraniu.

vzdialenosť bočnícBočnice detskej postieľky je možné posunúť iba o 20/25 cm, čiže živé dieťa nemôže vypadnúť z detskej postieľky. Systém Pratico umožňuje mamičkám jednoduchú manipulaciu s výškovým nastavením bočníc iba pomocou 1 ruky: jemným tlakom kolena na spodnú časť bočnice dôjde k jej zníženiu do požadovanej pozície. Bočnice sú uchytené v praktických a bezpečných koľajničkách s tlmičmi. Bočnice je možné celé vybrať (odstrániť) z detskej postieľky.
Všetky farby a laky použité na detských postieľkach a nábytku sú netoxické a zdravotne nezávadné.Každá detská postieľka je vybavená 4 kolieskami, z toho 2 majú brzdu, čo znamená že detsku postieľku je možné ľahko presúvať po byte či dome. Ďalej pri odstránení koliesok môžete detsku postieľku použiť ako kolísku - iba u typov, ktoré majú spodné spojnice. Jednotlivé priečky nie je možné odstrániť, iba celú bočnicu. Deti rady olizujú a ohrýzajú detsku postieľku alebo nábytok, preto sú hrany nábytku vybavené ochrannou vrstvou.

TestovanéVšetky farby a laky použité na detských postieľkach a nábytku PALI sú netoxické a zdravotne nezávadné splňajúce kritéria europskej normy EN 71-3. detská postieľka má udelený europsky zdravotný atest a certifikát kvality akreditovanou skúšobňou.

Pod postieľkou je umiestnená praktická úložná zásuvka, do ktorej môžeme ukladať veci pre bábätko tak, aby boly ihneď po ruke.

Ortopedický rošt je vyrobený z drevených priečok - to poskytuje tú najlepšiu podporu pre vývoj detskej chrbtice. Rošt má 2 základné pozície, pre malé bábätko sa používa rošt vo vyššej pozícii, aby k nemu mali rodičia jednoduchý prístup. Akonáhle je dieťa už väčšie a v detskej postieľke robí prvé krôčiky, je vhodné umiestniť rošt do nižšej pozície, aby dieťa nevypadlo. Rošt v nižšej polohe je v hĺbke 61 cm a zdvihnutý rošt je v hĺbke 44 cm (merané od roštu). Ortopedický rošt je dodávaný s každou postieľkou PALI.

NEZABUDNITE K detskej postieľke PALI OBJEDNAŤ MATRAC. Všetky ponúkané matrace sú veľmi kvalitné a hlavne vyrobené na mieru týchto postieľok značky PALI. Niektoré matrace, ktoré ponúkame majú medzinárodnú ochrannú značku systému Amicor Pure TM alebo Aloe Vera - antibakteriálna ochrana.

Posuvné bočnice Obe bočnice (ľavá alebo pravá - nižšia poloha 76cm, vyššia poloha 92cm)
Polohovací rošt 2 polohy (nižšia poloha 32cm, vyššia poloha 47 cm)
Záruka 24 mesiacov
Počet kartónov 1 ks
Montáž Dodané v rozloženom stave
Materiál masív drevo - Buk
Rozmer matraca 64x124 cm
Celková hmotnosť 28 kg
Kolieska 4 kolieska (2 s aretáciou)
Zásuvka (odkladací priestor) Áno
Systém kolíska Ne (spojnicu možno dokúpiť)
Ochranná lišta Áno
Výrobca: PALI
Veková ketegória: 0m+
Vnútorný rozmer: 64x124
Hmotnosť: 28 kg
Možnosť výškového nastavenia: Áno
Možnosť bočného otvoru: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť