Detská postieľka Pali DADO - Klasická biela

Výrobca
PALI
Kód
0253BICLC
Dostupnosť
8-14 dní
Cena s DPH
269.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 269 bodov. Viac info

Detská postieľka Pali DADO

Detská postieľka DADO, je NOVINKA 2017 talianskej značky PALI. Jednoduchosť a čisté línie sú hlavné prvky tejto detskej postieľky.

Montáž a demontáž postieľky značky PALI je veľmi jednoduchá. Vzdialenosť a tvar priečok v postieľke sú najdôležitejšie pre bezpečnosť dieťaťa, ktoré sa začína v postieľke pohybovať, aj keď má ešte len niekoľko mesiacov. Priečky sú vo vzájomnej vzdialenosti 6 cm, čo je ideálna vzdialenosť podľa výsledkov bezpečnostných štúdií. Jednotlivé priečky sa nedajú vybrať z bočnice postieľky. Priečky nemajú ostré hrany a sú odolné voči detskému skákaniu a hraniu.

Bočnice postieľky je možné posunúť iba o 20/25 cm, čiže živé dieťa nemôže vypadnúť z postieľky. Systém Pratico umožňuje mamičkám jednoduchú manipulaciu s výškovým nastavením bočníc iba pomocou 1 ruky: jemným tlakom kolena na spodnú časť bočnice dôjde k jej zníženiu do požadovanej pozície. Bočnice sú uchytené v praktických a bezpečných koľajničkách s tlmičmi. Bočnice je možné celé vybrať (odstrániť) z postieľky.
Každá postieľka je vybavená 4 kolieskami, z toho 2 majú brzdu, čo znamená že postieľku je možné ľahko presúvať po byte či dome. Ďalej pri odstránení koliesok môžete postieľku použiť ako kolísku - iba u typov, ktoré majú spodné spojnice. Jednotlivé priečky nie je možné odstrániť, iba celú bočnicu. Deti rady olizujú a ohrýzajú postieľku alebo nábytok, preto sú hrany nábytku vybavené ochrannou vrstvou.
Všetky farby a laky použité na postieľkach a nábytku PALI sú netoxické a zdravotne nezávadné splňajúce kritéria europskej normy EN 71-3. Postieľka má udelený europsky zdravotný atest a certifikát kvality akreditovanou skúšobňou.

Pod postieľkou je umiestnená praktická úložná zásuvka, do ktorej môžeme ukladať veci pre bábätko tak, aby boly ihneď po ruke.

Ortopedický rošt je vyrobený z drevených priečok - to poskytuje tú najlepšiu podporu pre vývoj detskej chrbtice. Rošt má 2 základné pozície, pre malé bábätko sa používa rošt vo vyššej pozícii, aby k nemu mali rodičia jednoduchý prístup. Akonáhle je dieťa už väčšie a v postieľke robí prvé krôčiky, je vhodné umiestniť rošt do nižšej pozície, aby dieťa nevypadlo. Rošt v nižšej polohe je v hĺbke 61 cm a zdvihnutý rošt je v hĺbke 44 cm (merané od roštu). Ortopedický rošt je dodávaný s každou postieľkou PALI.

NEZABUDNITE K POSTIEĽKE PALI OBJEDNAŤ MATRAC. Všetky ponúkané matrace sú veľmi kvalitné a hlavne vyrobené na mieru týchto postieľok značky PALI. Niektoré matrace, ktoré ponúkame majú medzinárodnú ochrannú značku systému Amicor Pure TM alebo Aloe Vera - antibakteriálna ochrana.

Rozmery: 133x73x103cm

 

Posuvné bočnice Obe bočnice (ľavá alebo pravá - nižšia poloha 76cm, vyššia poloha 92cm)
Polohovací rošt 2 polohy (nižšia poloha 32cm, vyššia poloha 47 cm)
Záruka 24 mesiacov
Počet kartónov 1 ks
Montáž Dodané v rozloženom stave
Materiál masív drevo - Buk
Rozmer matraca 64x124 cm
Celková hmotnosť 29 kg
Kolieska 4 kolieska (2 s aretáciou)
Zásuvka (odkladací priestor) Áno
Systém kolíska Ne (spojnicu možno dokúpiť)
Ochranná lišta Áno
Výrobca: PALI
Farba: Klasická biela
Rozmery (ŠxVxD): 73 x 103 x 133
Vnútorný rozmer: 64x124
Hmotnosť: 29 kg
Možnosť výškového nastavenia: Áno
Možnosť bočného otvoru: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť