Detské probiotikum Syntol Kids

Kód
synt-kids
Dostupnosť
8-14 dní
Cena s DPH
35.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 35 bodov. Viac info

Detské probiotikum Syntol Kids

 

Výrobca: Arthur Andrew Medical

Chutné probiotiká, ktoré podporujú imunitu detí a odstraňujú zažívacie ťažkosti.

Vzhľadom k tomu, že deti rýchlo rastú a rozvíjajú sa, musí sa ich imunitný a tráviaci systém prispôsobovať častým zmenám v ich strave a životnom prostredí - a súčasne bojovať proti možným nákazám. Náhle zmeny v životnom prostredí, ako je dochádzka do škôlky alebo školy, sú ohromnou výzvou pre mladý a vyvíjajúci sa imunitný systém. Okrem toho je zažívací trakt pod stálym stresom kvôli rôznej kvalite potravín a stravovacích návykov.

Rovnako ako u dospelých, je imunitný systém dieťaťa z veľkej časti umiestnený v čreve alebo žalúdku. Črevo nie je zodpovedné len za trávenie, obsahuje 70 percent buniek, ktoré tvoria imunitný systém. Obyvatelia čriev sa nazývajú ľudský mikrobiom - zbierka dobrých aj škodlivých baktérií, ktoré tvoria tráviaci ekosystém. Vyvážený črevný mikrobiom pomáha podporovať správne strávenie potravín, vstrebávanie živín a pôsobí ako filter krvného prúdu. Bez vyváženého črevného mikrobiomu sa môžu u detí vyskytnúť tieto problémy:

  • Problémy s trávením
  • Nepravidelné vyprázdňovanie
  • Imunitný problémy

Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako posilniť a chrániť vaše deti a ich tráviaci ekosystém od týchto nevyhnutných každodenných problémov. Syntol Kids je vedecky formulovaná kombinácia probiotík, prebiotík a vitamínov. Pomáha pri obrane proti mnohým výzvam, ktorým môže čeliť mladý imunitný a tráviaci systém.


Balenie: 30 vrecúšok

 

Informácie o Syntol Kids

Syntol Kids je ochutené probiotikum, ktoré sa dobre rozpúšťa. Obsahuje 3 miliardy jednotiek tvoriacich kolónie (CFU) probiotických baktérií na dávku. Jedným z kmeňov je silný a široko študovaný L. rhamnosus GG. Syntol Kids tiež obsahuje vitamíny C a D 3 posilňujúce imunitu, rovnako ako prebiotiká k podpore a vyváženie tráviaceho traktu vášho dieťaťa.

 

Ako Syntol Kids funguje

Syntol Kids podporuje správne trávenie a zdravý imunitný systém tým, že poskytuje probiotiká a vitamíny posilňujúce imunitu. Nielen, že poskytuje dennú dávku probiotík, ale tiež podporuje rast vlastných probiotík. Vrodený mikrobiom sú prirodzené bakteriálne kolónie tela, ktoré pomáhajú vyrovnávať tráviaci ekosystém. Zdravý, vyvážený mikrobiom čreva má za následok lepšie trávenie, zlepšenú imunitu a celkové zlepšenie zdravia.

 

Dôkaz, že Syntol Kids funguje

Ak vaše dieťa trpí tráviacimi alebo imunitnými problémami, Syntol Kids môže byť vaše riešenie. Je klinicky dokázané, že L. rhamnosus GG pozitívne ovplyvňuje prirodzenú imunitnú reakciu tela a zlepšuje účinnosť trávenia. Dosiahne to tým, že zlepšuje slizničnú bariéru gastrointestinálneho traktu a chráni ho pred vplyvmi diétnych zmien a stále prítomného vystavenia choroboplodným organizmom.

 

Zloženie produktu

L. rhamnosus GG: Lactobacillus rhamnosus GG je jedným z najviac študovaných probiotických kmeňov na trhu. Stovky štúdií podporili jeho účinnosť a bezpečnosť počas posledných niekoľkých desaťročí. Tieto štúdie skúmali ťažkosti, ako je hnačka a iné formy gastrointestinálneho utrpenia, rovnako ako jeho schopnosť posilniť detský intestinálny mikrobiom. Je ideálnym probiotickým kmeňom na podporu tráviaceho a imunitného systému dieťaťa.
 
B. lactis BL-04: Bifidobacterium lactis BL-04 je probiotikum, ktoré stimuluje imunitný a zažívací systém. Bifidobacterium je najhojnejší druh nachádzajúci sa v črevách dojčených detí a je vedou považovaný za dôvod ich väčšej odolnosti voči chorobám.
 
Vitamín C: Vitamín C je silný antioxidant, ktorý pôsobí tiež na imunitný systém. Je známe, že nedostatok vitamínu C zvyšuje frekvenciu a trvanie prechladnutia, čo znamená, že denné doplnenie vitamínu C je kľúčové pre podporu optimálneho imunitného zdravia.
 
Vitamín D3: Vitamín D3 je produkovaný ľudským telom po expozícii slnka a hrá dôležitú úlohu v mnohých telesných funkciách. Bolo preukázané, že zlepšuje imunitu dieťaťa voči mnohým bežným ochorením a môže sa ľahko vyvinúť jeho nedostatok kvôli znižujúcemu sa počtu detí (i dospelých), ktorí trávia čas na slnku.

Fruktooligosakaridy (FOS, prebiotikum): FOS je prírodný, GMO free poskytuje nízkokalorickú a rozpustnú prebiotickú vlákninu pre ľudské tráviace zdravie. Keď FOS vstúpi do hrubého čreva, fermentuje sa domorodými baktériami a poskytuje potravu prospešnej mikroflóre. Bolo klinicky dokázané, že výrazne zvyšuje počet pôvodných baktérií v zažívacom trakte.

 

Navrhované použitie

Pokyny: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vysypte celý obsah vrecka priamo pod jazyk. Veľmi chutná receptúra ​​je navrhnutá tak, aby sa okamžite rozpustila.
Základné dávkovanie: Vezmite jeden sáčok denne.
Zvýšené dávkovanie: Vezmite jeden sáčok medzi jedlami dvakrát denne.

Probiotiká sú vo forme sypkého prášku určeného k podávaniu priamo do úst alebo na lyžičku. Okamžite sa rozpustí. Podávanie od veku, kedy dieťatko zvládne jesť z lyžičky.

Brožúrku k produktu Syntol Kids v češtine nájdete tu: Brožúra Syntol Kids.

Výrobca: Arthur Andrew Medical
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť