Detský matrac My Baby Mattress Technic 140x70x13cm - Jiraff

Výrobca
My Baby Mattress
Kód
MBM65804
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
149.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 149 bodov. Viac info

Detský matrac My Baby Mattress Technic


Luxusný obojstranný matrac do detskej postieľky 140x70 hrubý 13 cm od najväčšieho výrobcu matracov v Španielsku. Aj poťah sa líši podľa strany, ktorou je matrac otočený. Materiál poťahu je z profilovanej strany strečový, z druhej strany je tvorený 3D sieťou. 

Dve obdobia použitia:

  • Prvé 0-8 kg: mäkká strana. Znižuje riziko plagiocefalie.
  • Druhé + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnu tvorbu kostí.

icon-innogelPamäťová pena Innogel®: chladnejšia než bežná pamäťová pena. Gélové častiče oneskorujú absorpciu tepla, upokojujú dieťa a zabezpečujú nepretržitý spánok.

icon-profilovaneProfilované jadro: lepšie rozmiestňuje podperné body vytvorením rôznych komfortných zón. Profilový tvar zabraňuje akumulácii vlhkosti a tým udržuje dieťa v suchu a čistote, pretože vzduch cirkuluje ľahšie.

icon-aquapurHR Aquapur®: studená pena, mäkká a pohodlná na dotyk. Štruktúra s otvorenými bunkami zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

icon-zippSnímateľný poťah: Zips plní normu UNE EN 71.3: 96 (európska norma): jazdec zipsu zostáva vo vrecku, ktoré bráni tomu, aby sa dieťa zranilo.

icon-praciPoťah môžete prať podľa pokynov na štítku

icon-inpotahVnútorný poťah:  Priedušný, elastický a bezpečný vnútorný poťah, ktorý zabraňuje kontaktu dieťaťa s jadrom matraca.


Údržba: matrac vetrajte, pre odstránenie prachu vysávajte, snímateľný poťah môže byť prať v práčke na 40 ° C.

Výrobca: My Baby Mattress
Rozmery (ŠxVxD): 70 x 13 x 140
Hmotnosť: 4,6 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť