Detský matrac My Baby Mattress Technic Plus 120x60x13cm - Wendy

Výrobca
My Baby Mattress
Kód
MBM65902
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
125.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 125 bodov. Viac info

Detský matrac My Baby Mattress Technic Plus


Luxusný obojstranný matrac do detskej postieľky 120x60 vysoký 13 cm od najväčšieho výrobcu matracov v Španielsku. Je vyrobený z mäkkej a perforovanej peny a v kombinácii s pamäťovou penou sa prispôsobí telu dieťaťa. Aj poťah sa líši podľa strany, ktorou je matrac otočený. Materiál poťahu je z profilovanej strany z Tencel, z druhej strany je tvorený 3D sieťou.


Dve obdobia použitia:

  • Prvé 0-8 kg: mäkká strana. Znižuje riziko plagiocefalie.
  • Druhé + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnu tvorbu kostí.

icon-airplusHR AirPlus profilovaná: Super mäkká pena, ktorá eliminuje tlak na hlavu dieťaťa. Vzduch cirkuluje kanály úplne voľne.

icon-profilovaneProfilované jadro lepšie rozmiestňuje podperné body vytvorením rôznych komfortných zón. Profilový tvar zabraňuje akumulácii vlhkosti a tým udržuje dieťa v suchu a čistote, pretože vzduch cirkuluje ľahšie.

icon-innogelPamäťová pena Innogel®: chladnejšia než bežná pamäťová pena. Gélové častice oneskorujú absorpciu tepla, upokojujú dieťa a zabezpečujú nepretržitý spánok.

icon-frameVnútorný bezpečnostný rám: Udržuje dieťa v strede matraca a zabraňuje tomu, aby sa zachytilo medzi bokmi postieľky a matraca.

icon-aquapurHR Aquapur®: studená pena, mäkká a pohodlná na dotyk. Štruktúra s otvorenými bunkami zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

icon-zippSnímateľný poťah: Zips plní normu UNE EN 71.3: 96 (európska norma): jazdec zipsu zostáva vo vrecku, ktoré bráni tomu, aby sa dieťa zranilo.

icon-praciPoťah môžete prať podľa pokynov na štítku

icon-inpotahVnútorný poťah:  Priedušný, elastický a bezpečný vnútorný poťah, ktorý zabraňuje kontaktu dieťaťa s jadrom matraca.


Údržba: matrac vetrajte, pre odstránenie prachu vysávajte, snímateľný poťah môže byť prať v práčke na 40 ° C.

Výrobca: My Baby Mattress
Rozmery (ŠxVxD): 60 x 13 x 120
Hmotnosť: 3,62 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť