Detský matrac My Baby Mattress Technic Plus 140x70x13cm - Daisy

Výrobca
My Baby Mattress
Kód
MBM66104
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
165.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 165 bodov. Viac info

Detský matrac My Baby Mattress Technic Plus


Unikátny matrac pre postieľky 140 x 70 cm vybavený mikro taštičkovými pružinami a na druhej strane pamäťovou penou, vysoký 13 cm, so zvýšenou bezpečnosťou zaistenou vnútorným rámom, .Od najväčšieho výrobcu matracov v Španielsku. Aj poťah sa líši podľa strany, ktorou je matrac otočený. Vysoká priedušnosť matraca znižuje lokálnu koncentráciu CO2. Materiál poťahu je z prvej strany Tencel, z druhej strany je tvorený 3D sieťou.


Dve obdobia použitia:

  • Prvé 0-8 kg: mäkká strana. Znižuje riziko plagiocefalie.
  • Druhé + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnu tvorbu kostí.

icon-innogelPamäťová pena Innogel®: chladnejšia než bežná pamäťová pena. Gélové častice oneskorujú absorpciu tepla, upokojujú dieťa a zabezpečujú nepretržitý spánok.

icon-pocketspringsMikrotaštičkové pružiny: zlepšujú ergonómiu a redukujú tlakové body na hlavičku. Zaisťujú aj vysokú priedušnosť.

icon-frameVnútorný bezpečnostný rám: Udržuje dieťa v strede matraca a zabraňuje tomu, aby sa zachytilo medzi bokmi postieľky a matraca.

icon-aquapurHR Aquapur®: studená pena, mäkká a pohodlná na dotyk. Štruktúra s otvorenými bunkami zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

icon-zippSnímateľný poťah: Zips plní normu UNE EN 71.3: 96 (európska norma): jazdec zipsu zostáva vo vrecku, ktoré bráni tomu, aby sa dieťa zranilo.

icon-praciPoťah môžete prať podľa pokynov na štítku

icon-inpotahVnútorný poťah:  Priedušný, elastický a bezpečný vnútorný poťah, ktorý zabraňuje kontaktu dieťaťa s jadrom matraca.

icon-CO2Zníženie CO2: Matrac je priedušný, aby sa zabránilo vyšším koncentráciám CO2 a vlhkosti.


Údržba: matrac vetrajte, pre odstránenie prachu vysávajte, snímateľný poťah môže byť prať v práčke na 40 ° C.

Výrobca: My Baby Mattress
Rozmery (ŠxVxD): 70 x 13 x 140
Hmotnosť: 5,4 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť