Detský monitor Babymoov Easy Care - Digital Green

Výrobca
Babymoov
Kód
A014015
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
70.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 70 bodov. Viac info

Baby monitor Babymoov


Jednosmerná audio opatrovateľka s dosahom až 500 metrov.

Vybavená digitálnoue inovatívnou technológiou "Digital Green Technology", ktorá zaistí nízku mieru vyraďovania a veľký dosah.

Opatrovateľka je vybavená optickým a akustickým alarmom, nočným osvetlením u detskej jednotky a VOX funkciu, ktorá šetrí batérie a znižuje elektromagnetické emisie.

Babymoov čerpá zo svojich 20-ročných skúseností a skúseností z radov rodičov. Všetky audio opatrovateľky značky Babymoov sú vybavené technológiou "Digital Green Technology". Táto inovatívna technológia znižuje vyžarované žiarenie elektromagnetických vĺn a zároveň zaručuje najdlhšie dosahy na trhu. S audio vysielačky Babymoov si môžete užiť svoj voľný čas, a pritom stále počuť svoje dieťa.

 

Detskú jednotku (vysielač) ľahko umiestnite do detskej izby, do blízkosti postieľky a rodičovskú jednotku (prijímač) si ponecháte pri sebe.

Táto audio opatrovateľka kombinuje čistý zvuk bez rušenia s mnohými ďalšími funkciami. V režime VOX sa rodičovská jednotka zopne - začne prenášať zvuky, akonáhle sa vaše dieťa prebudí alebo vykríkne. Ak si túto funkciu zapnete, na zvuky dieťaťa vás upozorní akustický alebo optický alarm. U detskej jednotky je možné nastaviť citlivosť mikrofónu, u rodičovskej jednotky hlasitosť reproduktora.

Detská jednotka má tiež nočné osvetlenie, ktoré do izbičky rozptyľuje upokojujúce, tlmené svetlo.

Svoju opatrovateľku Easy Care si môžete bez problémov vziať so sebou na večerné posedenie k susedom alebo na víkend k starým rodičom. Opatrovateľky sú malé, ľahko ich zabalíte do cestovnej tašky. Pre maximálnu voľnosť pohybu fungujú obe jednotky na batérie alebo ich môžete prepojiť micro USB káblom k zdroju.

 

Prečo sa vám budú páčiť?

 • Digital Green Technology: nízke žiarenie a dlhý dosah
 • dosah až 500m na voľnom priestranstve (každou prekážkou sa dosah znižuje)
 • čistý zvuk bez rušenie
 • nočné svetlo u detskej jednotky
 • hlasová aktivácia: VOX funkcie
 • automatické ladenie kanálov
 • 2 typy alarmov: akustický a optický
 • nastaviteľná citlivosť mikrofónu
 • nastaviteľná hlasitosť reproduktora
 • indikátor slabých a vybitých batérií
 • spona na uchytenie rodičovskej jednotky za opasok

 

Babymoov sa stane vaším spoľahlivým partnerom!

Chráňte vaše deti pred elektromagnetickým smogom:

Detské opatrovateľky (detská a rodičovská jednotka) spolu komunikujú pomocou elektromagnetických vĺn. Zdravie detí je pre každého z nás prioritou, a preto Babymoov vyvinul v roku 2012 prenosovú technológiu "Digital Green Technology", aby znížil emisie elektromagnetických vĺn v detskej izbičke. Chráni malé deti pred rádiovými frekvenciami, ktoré môžu mať možné neblahé účinky na ich kognitívne funkcie a pohodu*.

Touto inovatívnou a ku zdraviu šetrnou technológiou sú vybavené všetky audio detské pestúnky Babymoov.

* Vystavenie rádiovým frekvenciám a zdravie detí: stanovisko ANSES (Francúzska agentúra pre ochranu zdravia, potravín a bezpečnosť práce) - súhrnná hodnotiaca správa - jún 2016.

Chránime našu planétu:

Babymoov sa zaviazal znižovať používanie plastov. Preto sú nové audio opatrovateľky dodávané len sa 2 micro-USB káble bez elektrickej zástrčky. Určite doma máte už niekoľko micro-USB nabíjačiek k vašim ostatným elektronickým prístrojom, tak prečo zahlcovať vašej domácnosť ďalšími. Obe jednotky je možné prepojiť micro-USB káblom k nabíjačke vášho telefónu alebo iné USB zásuvke / koncovke.

Chcete byť šťastným rodičom, že zaistíte bezpečnosť dieťaťa, ochránite jeho zdravie a zároveň uľahčíte životnému prostrediu, potom pre Vás máme pripravené audio opatrovateľky Babymoov!Psssssst: a ak predsa len nemáte doma micro-USB nabíjačku, nevadí, v našej ponuke máme samostatnú kompatibilnú zástrčku.

Naviac je balenie nových audio opatrovateliek Babymoov vyrobené zo 100% recyklovateľné lepenky.

Výrobca: Babymoov
Veková ketegória: 0m+
Samonabíjacie batérie: Áno
Možnosť pripojiť na el. zásuvku: Áno
Dosah: 500 m
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť