Detský nosič Cybex Yema Click

YEMA CLICK "Voľné ruky pre každodenný život"

CYBEX Yema Inšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka dômyselne skrytým funkciám na seba strhávajú pozornosť len svojím štýlovým vzhľadom.

Počas prvých mesiacov života je pre dieťa najdôležitejšia čo najviac fyzického kontaktu. Našé detské nosidlá vytvárajú dokonalé spojenie medzi matkou a dieťaťom a podporujú vznik blízkeho puta a pocitu bezpečia. Na matkinom hrudníka môže dieťa počuť tlkot jej srdca, ktorý je mu známy z maternice.

Priame dotyky, teplo a vôňa v dieťati vyvolávajú pocit ochrany a bezpečia.

YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňujú vyjadrenie vášho štýlu.

NOSTE SVOJE DIEŤA

Deti zbožňujú nosenie. Detské nosidlá im poskytujú blízky kontakt s rodičom, vyvolávajú v nich pocit bezpečia a zároveň podporujú ich nezávislosť a sebadôveru. Správne nosenie dieťaťa v nosiči napomáha jeho optimálnemu držaniu tela a podporuje zdravý fyzický vývoj.

 

PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ CHRBTA a bedrové kĺby!

Po deviatich mesiacoch strávených v maternici sa deti rodia s mierne zaguľatenou chrbticou. Tá sa po narodení sama narovnáva: jedná sa o pomalý a opatrný proces, ktorý trvá približne rok. Ihneď po narodení deti zaujímajú polohu s roztiahnutými nožičkami, ktorá podporuje zdravý vývoj ich bedrových kĺbov. Nosenie dieťaťa v nosiči tomuto prirodzenému vývoju napomáha.

 

RANÝ VÝVOJ zmyslového vnímania

Nosenie dieťaťa stimuluje všetky jeho zmysly, ako je napríklad vnímanie tela pomocou rovnováhy, gravitácie, rôznych prekážok, vnútorných orgánov, umiestnenie kĺbov a pohybu. Prostredníctvom okolia zároveň rozvíjajú aj ďalšie zmysly dieťaťa, ako je napr. Sluch, chuť, čuch, hmat a zrak.

 

PSYCHICKÉ PUTO

Vďaka noseniu sa navyše umocňuje dôležité puto medzi rodičom a dieťaťom a pomocou blízkeho kontaktu a tepla sa dieťa neustále cíti v bezpečí. To u detí spôsobuje menej plaču a lepší spánok. Zároveň majú rodičia viac flexibility, mobility a predovšetkým majú voľné ruky pre ich každodennú prácu. Pritom však môžu byť stále v blízkom kontakte s ich milovaným dieťaťom.

Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s preslávenými špecialistami na nosenie detí z Trageschule Hamburg, s ktorými sa radíme, testujú naše produkty a školia našich zamestnancov.

Citácie z Trageschule Hamburg

IHDI (International Hip Dysplasia Institute) odporúča nosenie detí pre zdravý vývoj ich bedrových kĺbov iba v nosidlách, ktoré umožňujú pozíciu dieťaťa s roztiahnutými nohami. Detské nosidlá CYBEX poskytujú pozície pre zdravý vývoj dieťaťa s roztiahnutými nohami a IHDI ich schválil ako vhodné.

 

YEMA CLICK

Ergonomické nosenie od narodenia až do cca 2 rokov

 

MULTIFUNKČNÁ OPIERKA HLAVY A KRKU

Pre deti všetkých veľkostí

 

LÁTKA ZO 100% BAVLNY ako u šatky

Pre lepšie prispôsobenie dieťaťu a poskytnutie optimálnej podpory

 

ERGONOMICKÉ SEDENIE

So šírkovo nastaviteľným panelom vo vnútri brušného pásu

 

POHODLNÉ ramenné popruhy

S možnosťou paralelného alebo skríženého viazania

 

Ikonické DEKORATÍVNE KRÍDLA

PREDNOSTI SPONY
Jednoduchý a rychlý zacvakávací systém

 

PREDNOSTI VIAZANIA

Jednoduché a intuitívne prispôsobenie pre rôzne veľkých rodičov

Mäkko polstrovaný rušný pás s bezpečnostnou slučkou

Pre dlhodobé pohodlie

 

YEMA Click POZÍCIA VPREDU

V pozícii čelom k hrudníku možno dieťa nosiť už od jeho narodenia. Detský nosič podporuje správnu pozíciu tela dieťaťa s roztiahnutými nohami, ktorá napomáha správnemu vývoju jeho bedrových kĺbov.

 

YEMA Click POZÍCIA NA CHRBTE

Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) môžete v nosiči YEMA nosiť aj na chrbte, čo vám uľahčí niesť ich váhu.

 

YEMA Click POZÍCIA NA BOKU

Deti, ktoré už samostatne udržia svoju hlavu (od cca 3-4 mesiacov) možno nosiť aj na boku. To im umožní odpočívať na ramene mamičky alebo otecka a zároveň vnímať svoje okolie.

 

YEMA TIClick

Detské nosítko YEMA Click je dostupné v úžasných farbách a materiáloch.

 

Zvoľte si svoj štýl!

- Leather-Look

- Denim

Výrobca: Cybex
Farba: Nautical Blue
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť