Detský nosič Cybex Yemaya Priam - Birds of paradise 2017 Limitovaná edícia

Výrobca
Cybex
Kód
DNCYPBOP
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
223.95 €
Kúpou tohto tovaru získate 223 bodov. Viac info

Detský nosič Cybex Yemaya Priam - Birds of paradise 2017 Limitovaná edícia

 

Detské nosítko Yemaya - štýlové nosenie, sebavedomý štýl

 

Detské nosítko Yemaya v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yemaya nadštandardný módny doplnok.

Štýloví rodičia si Yemayu zamilujú pre jej módny dizajn, zatiaľ čo pre deti bude mať prínos blízky kontakt pri nosení. Vďaka plynulo nastaviteľnému sedaciemu panelu a nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosítko spoločne s dieťaťom. Je vhodné od narodenia do dvoch rokov (3,5 kg - 12 kg, cca 86 cm) a ponúka tri pozície nosenia: pozícia vpredu, pozície na boku a pozície na chrbte. Táto nosenie podporujú prirodzenú pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá je dôležitá pre vývoj bedrových kĺbov dieťaťa.

 

Pozícia nosenie vpredu
Tvárou k hrudi rodičia možno deti nosiť už od narodenia. Nosítko podporuje správne postavenie tela v pozícii s roztiahnutými nohami, ktorá môže pomôcť správnemu vývoju bedrových kĺbov dieťaťa.

 

Pramene života novej kolekcie Birds of Paradise prenáša živú a exotickú prírodu do víre veľkomesta. Poletujúce pestrofarebné papagáje a tropické rastliny sú v podobe prepracovaného vyšívania dosadené na športové nadstavbu Lux Seat, vaničku Carry Cot, detskú autosedačku Cloud Q, detské nosítko Yemaya a nespočet ďalších oceňovaných produktov CYBEX Platinum. Inšpirovaná najnovšími módnymi trendmi z celého sveta, táto nová kolekcia je jasným vyjadrením vkusu.


Ako lepšie upútať pozornosť mesta, než pomocou kŕdla výrazných papagájov z kolekcie Birds of Paradise?

 

Pozícia nosenie na boku
Deti, ktoré už udržia samostatne hlavičku (od cca 3 mesiace) možno nosiť tiež v pozícii na boku. Tá im umožní odpočívať pri ramene mamičky a zároveň vnímať okolité prostredie.

 

Pozícia nosenie na chrbte
Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) možno v Yemaye nosiť aj v pozícii na chrbte, ktorá rodičom uľahčuje niesť váhu dieťaťa.

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Tento produkt bol navrhnutý v Nemecku

 

Video:


Výrobca: Cybex
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť