Detský nosič Tula Explore

Od bábätka k batoliatku vo všetkých smeroch. 

Verzia Coast je doplnená o letnú sieťku - poskytuje ventiláciu pre optimálnu priedušnosť v horúcich letných dňoch.

Náš všestranný, ľahko použiteľný ergonomický nosič Explore je prvým nosičom od Tuly, ktorý vám umožňuje nosiť dieťatko aj v pozícii čelom vpred ergonomicky (odporúča sa až od veku 6 m!). Objavujte svet vďaka novej možnosti nosenia - poloha nosenia dieťaťa s tvárou smerujúci vpred, kedy vy i vaše dieťa spoločne objavujete svet. Explore je najnovším nosičom, ktorý ponúka tie najlepšie vlastnosti a funkcie pre deti i nosiacich: nastavenie optimálnej šírky medzi nožičkami od bábätka k batoliatku, nastaviteľná opierka hlavy a viac nosných pozícií. To všetko je Tula Explore.


Keď privítate vaše dieťa na svet, voľne rastúci nosič sa plynulo prispôsobí a umožní vám tesnú blízkosť už od narodenia. Naše nosiče oslavujú vzácne momenty detstva. Je to tak jednoduché, ale veľmi drahocenné.
Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobí sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič je možné používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky \"Infant Insert\". Možnosť nosenia na bruchu - čelom k nosiacemu aj čelom smerujúcim vpred a na chrbte - váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia a nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodičia.
Je ľahký, skladný a manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá. Vhodný pre bežné denné nosenie v meste aj v prírode - ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia majú slobodu pohybu.

Vlastnosti:

 • Viac nosných pozícií, ktoré môžete v priebehu vývoja dieťaťa použiť:
  - možnosť nosenia na bruchu (čelom k nosiacemu) - táto pozícia sa najviac používa v prvých mesiacoch života dieťaťa, kedy potrebuje maximálny kontakt,
  - na chrbte,
  - čelom smerujúcim vpred - minimálne od veku 6 m, kedy je dieťatko už zvedavé a dáva nám najavo „Chcem vidieť celý svet.“ V tejto pozícii už musí samo držať hlavičku.
  UPOZORNENIE PRE NOSENIA ČELOM VPRED: ako začnete vášmu dieťaťu ukazovať svet pri pozícii tvárou čelom vpred, uistite sa, že vaše dieťa ovláda krk a hlavičku samo a brada vyčnieva na hornú časť panelu. Pozíciu používajte na kratšie časové úseky počas dňa v pokojnejšom prostredí. Sledujte dieťa, či nejaví známky rozmrzelosti či únavy. V tejto pozícii nesmie dieťa spať!
 • Každá pozícia poskytuje prirodzenú ergonomickú polohu pre pohodlné nosenie, ktorá podporuje zdravý vývoj bedrových kĺbov a chrbtice dieťaťa.
 • Panel nosiča je nastaviteľný v oblasti nožičiek v troch pozíciách šírky, čo umožňuje ergonomicky pohodlnú a bezpečnú polohu v každej fáze rastu dieťaťa. Dieťa sedí v ergonomickej polohe, prirodzená poloha nožičiek má tvar písmena „M“.
 • Podporuje správnu polohu sedu, podporuje správny rast detských bedier, panvy, chrbtice.
 • Polstrovaná opierka hlavy, ktorú je možno využiť pre bábätká, ktorá nedrží sama hlavičku či pre spiace deti pre ich pohodlie.
 • Zodpovedne navrhnutý a vyrobený so starostlivosťou z mäkkej a priedušnej 100% bavlny, ktorá sa ľahko čistí a možno ho prať v práčke.
 • Nastaviteľné polstrované ramenné popruhy pre optimálne pohodlie v oblasti krku a ramien.
 • Veľký polstrovaný pás pomáha rovnomerne rozložiť váhu dieťaťa medzi ramená a boky rodičia.
 • Extra polstrovanie v oblasti nožičiek dieťaťa pre jeho pohodlie.
 • Praktické vrecko na bedrovom páse pre uschovanie drobností.
 • Odnímateľná kapucňa na spanie - podopiera hlavičku dieťaťa počas spánku, chráni ho pred slnkom a vetrom a poskytuje súkromie počas kŕmenia dieťaťa.
 • Spony testované v prísnych spotrebiteľských testoch.
 • Vhodné pre deti od narodenia (od 3,2 kg do 20,4 kg).

Technické parametre:

 • Rozmery panelu: v závislosti od možnosti nastavenia je šírka sedu nastaviteľná od 13 do 38 cm a výška panelu od 34 až 43 cm.
 • Rozmery bedrového pásu: výška 13 cm, dĺžka 69 až 145 cm.
 • Váha nosiča: 0,8 kg.
 • Materiál nosiča: ručne vyrobený priedušný a ľahký keper (100% OEKO-TEX ® Standard - certifikované plátno).
 • Údržba: Možno prať v práčke na cyklus ručné pranie s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám v čo najchladnejšej vode a sušiť na vzduchu.

Značka TULA je oceňovaná v oblasti nosenia. Baby Tula ponúka krásne, ľahko použiteľné, všestranné a dlhotrvajúci nosiče, ktoré poskytujú pohodlný a ergonomický spôsob podpory a väzby medzi nositeľom a dieťaťom od narodenia do 4 rokov.
Baby Tula je hrdá, že spĺňa bezpečnostné štandardy a normy a je obchodným členom Baby Carrier industy Alliance (BCIA).
Tula nosiče sú k dispozícii v mnohých dizajnoch, takže sú nielen užitočné, ale aj štýlové!


Video:

Výrobca: Tula
Veková ketegória: 0m+
Farba: Rainbow Stars
Nosnosť: 20,4 kg
Hmotnosť: 0,8 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť