Dezinfekčná voda AQUAINT-50ml

Kód
AQ980004
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
3.49 €
Kúpou tohto tovaru získate 3 bodov. Viac info

Dezinfekčná voda AQUAINT-50ml

Dezinfekčná voda pre ruky, pokožku, ústa a pod.


Aquaint má schopnosť za pár sekúnd zabiť 99.9 % baktérií. Neobsahuje alkohol. Aquaint je bezpečná, prirodzená dezinfekčná voda šetrná k životnému prostrediu. Je ‘prirodzená’ pretože je jediné zložky sú voda a ‘prírodná kyselina’ (kyselina chlórna HClO), ktorú tvorí ľudské telo pre boj s baktériami.

Aquaint je dermatologicky a klinicky testovaná,

je vhodná pre citlivú pokožku a neškodná pri požití. Nie je potrebné oplachovať.
Aquaint môžete použiť od narodenia na ruky, pokožku, do úst a vlastne na každú časť tela, ďalšie spôsoby použitia (ale nie sú obmedzené na) zahŕňajú:

  • vnútro detských fliaš
  • cumlíky, hryzačky a pod.
  • povrchy v detskej izbe, detské stoličky a pod.
  • hračky
  • príbor a povrchy na kŕmenie
  • zariadenie toaliet, napr. WC sedátka, verejné prebaľovacie miestnosti

Aquaint v porovnaní s inými čistiacimi/dezinfekčnými výrobkami:

 

Aquaint pôsobí na ruky a pokožku, ale taktiež na neživé objekty ako cumlíky, detské fľaše, hračky, nábytok v detskej izbe a pod. – vlastne všade, kde sú baktérie na zabitie. Aquaint tiež môžete bezpečne nasprejovať do detských úst, kde zabije akúkoľvek baktériu ktorá sa tam mohla dostať napríklad tým, že si dieťa vložilo znečistený predmet do úst. Aquaint nemá zápach alebo chuť, nevysušuje pokožku, nie je lepkavý, nezanecháva žiadne zvyšky a dokonca eliminuje/významne obmedzuje zápach spôsobený baktériami.

 

Aquaint je nevyhnutným spoločníkom v nákupných centrách, na ihrisku, u lekára, vlastne kdekoľvek sa ocitnete s dieťatkom ale i bez neho.

 

Video

Výrobca: Opus Innovations Ltd
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť