Dodacie a platobné podmienky

Poštovné a balné

1 Babytrend.sk si balné neúčtuje.

 

2 Rozvoz tovaru zaisťujeme po celej Slovenskej republike. Kupujúci je povinný uhradiť predávajúcemu náklady spojené s dodaním tovaru v paušálnej výške stanovenej v závislosti na hodnote objednaného tovaru (cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po všetkých zľavách) takto:

Kuriér GLS:

  • vo výške 2.99 EUR s DPH pri dodaní tovaru v celkovej hodnote do 99 EUR s DPH
  • zdarma, pokiaľ hodnota tovaru presiahne čiastku 99 EUR s DPH. Uvedené sa nevzťahuje na objednávku a doručenie tovaru z kategórie – Detský nábytok (konkrétne: detské postele, komody a skrine, detské izby)

 

3 Pri osobnom odbere sa poštovné neúčtuje.


4 Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (e-mailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.

 

 

Podmienky a možnosť platby za tovar

Jednorazovým prevodom z účtu na bankové spojenie uvedené v mailovej notifikácií alebo na stránke www.babytrend.sk - kontakt.

UPOZORNENIE !!! POČKAJTE PROSÍM S PREVODOM, POKIAĽ VÁS BUDEME KONTAKTOVAŤ, a potvrdíme, že Vami objednaný tovar Vám vieme v blízkej dobe dodať.

 

2 Platbu kartou cez internet cez platobnú bránu.

 

3  Uhradením dobierky pri prevzatí tovaru a vyplatením kuriérovi. Poplatok za službu Dobierka je 1.5 EUR s DPH.

 

4 Hotovostne v showroome pri vyzdvihnutí objednávky na osobný odber.

 

5 Pokiaľ nebude cena za dodané výrobky uhradená v plnej výške, má predávajúci právo prerušiť ďalšie dodávky tovaru do doby, kedy bude cena uhradená.

 

V prípade, že sa objednávka tovaru kupujúceho bude zadávať priamo do výroby alebo na objednanie do zahraničia, alebo pôjde o tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovar na mieru alebo tovar určený osobitne pre jedného spotrebiteľa, bude predávajúci na takúto realizáciu a vybavenie objednávky požadovať úhradu zálohy vo výške minimálne 25% z ceny tovaru, ktorú musí kupujúci vopred zaslať na účet predávajúceho. O tomto bude predávajúci informovať kupujúceho pri potvrdzovaní objednávky operátorom (nie v automatickom maile) a predávajúci začne objednávku vybavovať až po prijatí zálohy na účet. Uhradená záloha bude následne odpočítaná z ceny tovaru vo vyúčtovacej faktúre pri vybavení objednávky.   

 

 

Dodacie podmienky

1 Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Pri každom tovare je uvedená jeho štandardná dostupnosť v číselnom vyjadrení počtu dní, počas ktorej vieme kupujúcemu objednaný tovar zabezpečiť, pokiaľ je tovar na sklade u dodávateľa. Ak bude pri tovare uvedené iné, alebo ak sa zmluvné strany dohodnú inak, alebo ak je uvedené „na objednávku“, je lehota na dodanie tovaru individuálna, a o tejto po jej reálnom zistení budeme kupujúceho obratom informovať e-mailom alebo telefonicky. V prípade, že sa dodacia lehota predĺži, alebo sa tovar už nevyrába alebo nedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila jeho cena od dodávateľa tovaru, budeme o tomto obratom informovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe, a to aj s možnosťou stornovania objednávky, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú na inom spôsobe riešenia.

 

2 Každý kupujúci je informovaný o všetkých zmenách v stave jeho objednávky e-mailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

 

3 Tovar je dodávaný prostredníctvom kuriérov GLS na adresu uvedenú kupujúcim v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru (doklad o kúpe výrobku).

 

4 Tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v našom Showroome v Bratislave.

 

5 Vlastnícke právo k objednaným výrobkom prechádza na kupujúceho ich prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

 

6 Tovar dodávame na celom území Slovenskej republiky.

 

Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok dohodnutých medzi kupujúcim a predávajúcim (e-mailom).