Ekologické plienky MonPeri ECO Comfort - M (5-9kg/56ks)

Výrobca
MonPeri
Kód
6840.003
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
17.55 €
Kúpou tohto tovaru získate 17 bodov. Viac info

Ekologické plienky MonPeri ECO Comfort


Hypoalergénne, ekologicky šetrné jednorázové detské plienky, sú vyrobené z trvale udržitelných, evnironmentálne šetrných zdrojov. Buničina v plienkach pochádza zo šetrne obhospodarovatelných lesov (FSC). Neobsahujú chlór, parfumáciu, latex ani ftaláty. Balené metódou TCF. Vďaka jedinečnému 3D dizajnu, napomáhajú ku správnemu postaveniu kĺbov dieťatka. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom, sa perfektne prispôsobia a nebránia deťom v pohybu. Dvojité gumičky okolo nožičiek udržia obsah plienky a neškrtia. Indikátor vlhkosti napovie rodičom, kedy je čas na výmenu plienky.


Komfortný pružný bedrový pásik
- pevne priľahne ku chrbtu dieťatka
- zabraňuje úniku obsahu plienky

Ultra priedušná tkanina so vzdušnými kanálikmi
- chráni citlivú detskú pokožku pred podráždením a vyrážkou
- perforovaná vrstva efektívne a rovnomerne rozvádza moč a znižuje možnosť jeho spätného prietoku
- umožňuje cirkuláciu vzduchu vnútry plienky


Super-absorpčný systém

- okamžite odvádza vlhkosť od pokožky dieťaťa a tým ju zachováva suchú
- SAP (BASF - Nemecko) vytvára prostredie s nízkou úrovňou kyslosti, zabraňuje rastu baktérií a neutralizuje hlavné zložky ktoré prispievajú ku vzniku zápachu

Mäkké manžety okolo nožičiek s ochranou proti pretečeniu
- poskytujú maximálny komfort pri pohybe dieťaťa

Prírodné materiály 
- buničina (certifikát FSC - svetový systém certifikácie lesov)

Indikátor vlhkosti
- informuje rodičov, že je potrebné plienku vymeniť

Zloženie:
vonkajšia vrstva: netkaná textília vyrobená kombináciou technológií spunbond, hydrofilná a za tepla valcovaná netkaná textília
Absorpčné jadro: dvakrát čechraná buničina - TCF, 100% bez chlóru.
SAP - Superabsorpčný polymer
Spodná vrstva: netkaná textília (Non-Woven)
mäkké lepiace pásky so suchým zipsom

6 dôvodov, prečo používať detské plienky MonPeri Eco Comfort

1. Certifikáty kvality
Viac než 70% plienky MonPeri je vyrobené z kvalitných , environmentálne šetrných materiálov.
Plienky sú balené bez použitia chloru -TCF (totally chloriny free), kvalitná buničina s certifikáciou FSC. Plienky sú testované a certifikované českým zdravotnickým ústavom - SZÚ
Samotná výroba je realizovaná v partnerskej továrni v Číne. Jednotlivé materiály a výrobný proces je pod starostlivou a pravidelnou kontrolou. Vďaka vysokej  kvalite sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť v mnoho českých nemocniciach.

2. Už žiadne vyrážky!
MonPeri plienky sú vďaka použitým materiálom hypoalergénne, a tiež nevedú k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.

3. Jednoduchá manipulácia
Ku ľahkej manipulácii s plienkou pomáhá 3D design, kvalitné dvojité gumičky, pružný bedrový pás, indikátor vlhkosti a suchý zips.

4. Ekologické zloženie plienok
Detské plienky MonPeri vyrábame z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu a ftalátov. Tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu. Plienky nie sú zároveň parfumované, preto nedráždia detskú pokožku a zaistia tak vášmu dieťaťu pokojný spánok. Plienky MonPeri sa teda rozkladajú ako papier, buničina a netkaná textília.

5. Nový absorpčný systém
Dieťa vám svojím plačom a nepokojom dáva najavo, že je plienka mokrá. Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť, a tak zachovať suchú pokožku. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky.

6. Funkčné zloženie
Plienka MonPeri je tenká a mäkká, spodná vrstva pomáha a chráni vaše dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho bábätka. Jemné elastické manžety, pevné široké lepiace pásky so suchým zipsom sa perfektne prispôsobia a nebránia v pohybe. Špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabránia úniku obsahu a nežiaducim haváriám.

Výrobca: MonPeri
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť