Elektrická odsávačka mlieka Suavinex Zero Zero

Výrobca
Suavinex
Kód
302467Z
Dostupnosť
Na objednávku
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
114.50 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 114 bodov. Viac info

Odsávačka mlieka Suavinex Zero Zero


Jedinečná elektrická odsávačka s dvojitým systémom regulácie LINK čerpá mlieko, ktoré jemným spôsobom odsáva, pričom dokonale napodobňuje rytmus sania dieťaťa pri dojčení. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu, umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Môžete začať veľmi jemným a pomalým saním a následne zvyšovať rýchlosť a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich pŕs, vďaka čomu máte pod kontrolou celý priebeh odsávania.

Odsávačka vďaka anatomickému, silikónovému zvonu zbaveného dodatočných dielov, pohodlne a dokonale priľne, čím tiež zaistí lepšiu vákuum. Vďaka možnosti použitia batérií spolu s klipom pre pripnutie na opasok je možné odsať mlieko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Pre zaistenie hygienického transportu a uskladnenie je odsávačka vybavená puzdrom. Odsávačka je navrhnutá pre použitie v spojení s akoukoľvek dojčenskou fľašou značky Suavinex.


Súčasťou balenia je:

  • Elektrická odsávačka LINK.
  • Dojčenská fľaša 150 ml s 3-pozičným proti kolikovým cumlíkom.
  • 5 sáčkov na skladovanie materského mlieka.
  • Praktická taštička.

Kolekcia výrobkov pre dojčiace mamičky LINK firmy Suavinex Vám pomôže v prípadoch, keď ste z dôvodu návratu do zamestnania, dôvodov zdravotných či pri snahe o zapojení ostatných členov domácnosti do starostlivosti o dieťa nútené odsávať materské mlieko.

Pre mamičky, ktoré majú poranené a popraskané prsné bradavky prichádza Suavinex s lekárskym doplnkom, ktorým sú špeciálne hydrogélové náplaste, ktoré vytvárajú optimálne podmienky na regeneráciu poškodenej jemnej pokožky, hydratujú a navracajú jej prirodzenú pružnosť. Sú vhodné pre použitie v čase dojčenia. Ide o doplnok prvej záchrany.

Klinicky testovaný výrobok, 0% BPA.

Výrobca: Suavinex
Veková ketegória: 0m+
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť