Elektrická odsávačka mlieka Zopa - Comfy

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP081100
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
66.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 66 bodov. Viac info

Elektrická odsávačka mlieka Zopa


Elektrická odsávačka COMFY je vybavená unikátnou mäkkou silikónovou vložkou ZOPA 3D. Pomocou tejto vložky odsávačka dokonale napodobňuje prirodzené sanie dieťaťa. Zopa 3D vložka rozdeľuje samotný priebeh odsávania na 3 časti: masáž, stisk a sanie.Vďaka tomuto rozdeleniu odsávačka dosahuje maximálny efekt pri odsávaní a zároveň predchádza nepríjemným pocitom, ktoré môže odsávanie spôsobiť.

Odsávačka má dva režimystimuláciu a sanie. U každého režimu je možné regulovať silu podtlaku, pri stimulácii 2 stupne, pri odsávaní 3 stupne intenzity. Každá maminka si tak môže nastaviť silu, ktorá jej bude vyhovovať. Odsávačka je navrhnutá tak, aby odsávanie bolo bezbolestné a pohodlné. Napájanie motorovej jednotky zaisťuje kábel s micro USB portom. Odsávačku je preto možné napájať s ktorýmkoľvek zariadením, ktoré má USB port. Konštrukcia a rozmery odsávačky umožňujú optimálne využitie doma i na cestách. Membránová konštrukcia zabraňuje miešaniu vzduchu a mlieka, bráni spätnému toku mlieka a zabraňuje tak jeho kontaminácii. Led diódy signalizujú aktuálne nastavenie odsávačky.

Súčasťou balenia je návod, odsávačka, motorová jednotka, napájací kábel, držiak na fľaštičku, fľaštička, savička a redukcia na fľaštičku s úzkym hrdlom. Odsávačka je kompatibilná s fľaškami AVENT.


ZOPA 3D technológia odsávania

Unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené sanie dieťaťa. Zaručí maximálny efekt a bezbolestné odsávanie.

Výrobca: Zopa
Farba: Mint
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť