Elektrická odsávačka mlieka Zopa - ComfyPro

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP081105
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
86.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 86 bodov. Viac info

Elektrická odsávačka mlieka Zopa


Elektrická odsávačka ComfyPro je vybavená unikátnou mäkkou silikónovou vložkou ZOPA 3D. Pomocou tejto vložky odsávačka dokonale napodobňuje prirodzené sanie dieťaťa. Zopa 3D vložka rozdeľuje samotný priebeh odsávania na 3 časti: masáž, stisk a sanie.Vďaka tomuto rozdeleniu odsávačka dosahuje maximálny efekt pri odsávaní a zároveň predchádza nepríjemným pocitom, ktoré môže odsávanie spôsobiť.

Odsávačka má dva režimystimuláciu a sanie. U každého režimu je možné regulovať silu podtlaku v 9 stupňoch aby si každá maminka mohla nastaviť hodnotu ktorá je pre ňu príjemná.

LED display signalizuje aktuálne nastavenie v reálnom čase. Motorovú jednotku je možné napájať pomocou káblu s prípojkou micro USB alebo batériami. Membránová konštrukcia odsávačky zabraňuje miešaniu vzduchu a kvapaliny, bráni spätnému toku mlieka a jeho kontaminácii.

Súčasťou balenia je návod, odsávačka, motorová jednotka, napájací kábel, držiak na fľaštičku, fľaštička, savička a redukcia na fľaštičku s úzkym hrdlom. Odsávačka je kompatibilná s fľaškami AVENT.


ZOPA 3D technológia odsávania

Unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené sanie dieťaťa. Zaručí maximálny efekt a bezbolestné odsávanie.

Výrobca: Zopa
Farba: Black
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť