Ergonomický nosič ERGOBABY Four Position 360° Cool Air Mesh - Chambray

Výrobca
Ergobaby
Kód
BC360PCHAM
Dostupnosť
3-8 dní
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
169.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 169 bodov. Viac info

Ergonomický nosič ERGOBABY

 

Detský nosič Ergobaby 360 Four Position vám teraz ponúka 4 pohodlné, bezpečné a ergonomické pozície nosenia, ktoré sa spolu s vašou láskyplnou podporou a starostlivosťou starajú o rastový vývoj vášho dieťatka. S unikátnou, štruktúrovanou anatomickou sedacou časťou bude Vaše dieťa vždy v ergonomickej, abdukačnej flexnej pozícií sedu, pričom chrbát dieťaťa je v optimálnej tzv.″C" polohe.

 

Špeciálne vlastnosti nosiča 360:

  • štruktúrovaná anatomická sedacia časť - udržuje dieťa ergonomicky usadené vo všetkých 4 pozíciách, s kolenami na bokoch alebo nad bokmi, pričom chrbát dieťaťa je v optimálnej tzv. "C" polohe. Pomocou gombíkov je možné nastaviť šírku sedacej časti podľa veľkosti dieťaťa alebo podľa jeho pozície v nosiči.
  • extra široký bedrový pás so suchým zipsom - mimoriadne pohodlný bedrový pás poskytuje extra podporu pre dolnú časť chrbta a možno ho nosiť nad alebo pod pásom, ako vám to bude vyhovovať lepšie.
  • nastaviteľný zadný panel - možno ho ohnúť dole pre nosenie čelom dopredu alebo čelom k rodičovi. Poskytuje extra podporu hlavičky, krku a chrbta dieťaťa.
  • polstrované ramenné popruhy - v kombinácii so širokým bedrovým pásom pomáhajú rovnomerne rozložiť váhu dieťaťa a tým maximalizujú pohodlie pre rodičov.
  • kapucňa pre pokojný spánok - počas spánku poskytuje podporu hlavičky dieťaťa, chráni ho pred slnkom a tiež poskytuje súkromie pri dojčení. Zo strany rodičov sa jedná o obľúbenú funkciu nosiča.


Nosič je vyrobený z 100% bavlny a je možné ho prať v práčke.

 

Ocenenia:

  • v súlade s CPSI (Zákon o bezpečnosti spotrebiteľských výrobkov)
  • bezpečnostný certifikát JPMA: spĺňa bezpečnostné štandardy ASTM F2236
  • test bezpečnostných praciek: SGS


Video:

Výrobca: Ergobaby
Farba: Chambray
Nosnosť: 15 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť