POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Fyziologický cumlík Suavinex HYGGE Premium 6-18M - Prúžky/Zelená

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

5,99 € 4,13 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu 3162098H_6
Značka Suavinex
Farba green stripes
Veková kategória 6-18m

Podrobný popis

Fyziologický cumlík Suavinex HYGGE Premium 6-18M


Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Suavinex.


Cumlík je vyrobený zo špeciálneho zdravotného – vystuženého silikónu, veľmi mäkkého, nepriepustného nežiadúce pachy, chute. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky.

Cumlík je veľkým pomocníkom pre pokoj Vášho bábätka či už pri spánku, alebo vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Doprajte bábätku cumlík miesto prstov či pästičky, pretože tento variant môže veľmi porušiť dentálnej vývoj.

• Balenie: 1 ks.
• Tvar cumlíka: fyziologický (tento plochý a symetrický cumlík je v ústach vždy v správnej polohe a vyvíja minimálny tlak na podnebie).
• Materiál cumlíka: silikón.
• Odporúčaný vek: 6-18 mesiacov.

Všetky náhradné cumlíky aj cumlíky sú podporené a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských ortodontistov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasien, zubov i poschodia dieťaťa.

Farby použité pre dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Odporúčanie: chráňte svoje cumlíky proti strate či upadnutie na zem a vybavte k nim klip s retiazkou. Môžete kombinovať s klipmi a dojčenskými fľašami tej istej série značky Suavinex.Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.