POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná hrkálka Knight

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

26,99 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030040
Značka Sebra
Farba Knight
Rozmery 9 x 11 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaná hrkálka na drevenom krúžku – Knight

Ručne háčkovaná hrkálka s odvážnym rytierom na drevenom krúžku, vyrobená z organickej bavlny s výplňou z recyklovaného polyesteru. Rytier patrí ku kolekcii Sebra Dragon Tales – príbehy o rytieroch a drakoch.

Táto hrkálka v tvare rytiera je ručne háčkovaná z organickej bavlny. Vnútri má malú rolničku, ktorá pri zatrasení hrkálkou vydáva zvuk. Okrem toho je hrkálka naplnená mäkkým recyklovaným polyesterom, ktorý je uzavretý v malom látkovom sáčku, čo zabraňuje tomu, aby sa náplň dostala von cez priadzu. Rytier je pripevnený k drevenému krúžku, ktorý je z polovice zakrytý háčkovaným materiálom, takže vyzerá ako jeho horná časť tela.

Drevený krúžok je tvarovaný tak, aby ho dieťa mohlo ľahko držať v ruke.

Rytier má svetlo šedú zbroj. Na prilbe má dve tmavo červené perá.

Na tému Dračie príbehy
Vďaka malým príbehom je dieťa pozvané do skutočného dračieho vesmíru. Dieťa sa tu stretne s lesnými drakmi, hradnými drakmi, lietajúcimi drakmi, hladnými drakmi a drakmi chrliacimi oheň. Spolu s každým svojim verným rytierom draci preskúmavajú zasnežené vrcholky hôr, pomaly tečúce potoky, hlboké modré lesné jazerá a vybuchujúce sopky. Prežívajú dobrodružstvo, navštevujú dediny a hrady. Dračie príbehy sú malé príbehy o priateľstve, o tom, že spolu dokážeme žiť aj napriek veľkým rozdielom, a o túžbe spoznávať a objavovať nové kraje.

Hrkálka bola navrhnutá v Dánsku a je vyrobená ručne, takže každý kus je jedinečný a má svoje kúzlo.

Ideálny nápad na darček pre prvú návštevu novorodenca.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny – táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny je možné znížiť alebo eliminovať mnoho dopadov na životné prostredie spojených s produkciou bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad.

Vlastnosti:
Materiál: 100% organická bavlna, polyesterová recyklovaná výplň, drevený krúžok
Šírka 9 cm
Výška 11 cm

Pokyny na čistenie: Očistite handričkou
POZOR! Chráňte pred ohňom