POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná hrkálka Milo The Bear

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

26,30 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030045
Značka Sebra
Farba Bear
Rozmery 9 x 13 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaná hrkálka – Milo The Bear

Ručne háčkovaná hrkálka s medvedíkom Milom na drevenom krúžku. Milo je súčasťou kolekcie Woodland spoločnosti Sebra Interior. Vzhľadom na to, že tento výrobok bol ručne háčkovaný, je každý výrobok jedinečný a môžu sa vyskytnúť odchýlky v ich vzhľade. Dizajn je vyrobený z organickej bavlny a vyplnený recyklovaným polyesterom.

Roztomilý medvedík je v krásnej hnedej farbe "twig brown" a má pekné biele a béžové detaily. Vnútri hrkálky je príjemná rolnička, ktorá pri zatrasení hrkálkou vydáva zvuk. Milo je pripevnený k drevenému krúžku, ktorý je z polovice zakrytý háčkovaným materiálom, takže vyzerá ako telo medvedíka.
Drevený krúžok je tvarovaný tak, aby sa dieťaťu ľahko držal v ruke.

Hrkálka je naplnená mäkkým recyklovaným polyesterom, ktorý je zaistený v malom látkovom sáčku, čo zabraňuje tomu, aby si náplň našla cestu von cez priadzu.
Hrkálka je navrhnutá v Dánsku a háčkovaná časť je vyrobená ručne, takže každá hrkálka je jedinečná a má svoje kúzlo.

Milo je statočný malý kamarát, ktorý je vždy pripravený pomôcť. Kamarát, ktorému môžete vždy dôverovať a ktorý zachová všetky vaše tajomstvá. Milovým obľúbeným koníčkom je stavanie útulných jaskýň plných pokoja a pohody - ako vo vnútri, tak vonku. Po stavbe jaskyne, najmä keď sa zotmie alebo je zima, si medveď potrebuje poriadne a dlho zdriemnuť, ale môžete si byť istí, že bude na vášho miláčika dohliadať, aj keď to bude vyzerať, že medveď Milo spí.
Ideálny nápad na darček pre prvú návštevu novorodenca.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny – táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny je možné znížiť alebo eliminovať mnoho dopadov na životné prostredie spojených s produkciou bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad.

Vlastnosti:
Materiál: 100% organická bavlna, polyesterová recyklovaná výplň, drevený krúžok
Šírka 9 cm
Výška 13 cm

Pokyny na čistenie: Očistite handričkou/ ručné pranie
POZOR! Chráňte pred ohňom