POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná hrkálka na krúžku Fanto - Blossom Pink

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

26,30 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030035
Značka Sebra
Farba Blossom Pink
Rozmery 9 x 13 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaná hrkálka na krúžku Fanto – Blossom pink

Ručne háčkovaná hrkálka v tvare slona Fanto.

Ikonický dizajn sloníka Fanta
Fanto je ikonický dizajn od spoločnosti Sebra Interior – slon, ktorý v roku 2020 oslávil 10. výročie.
Pretože bola táto hrkálka ručne háčkovaná, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo vzhľade jednotlivých výrobkov. Vzory sú vyrobené z organickej bavlny a vyplnené recyklovaným polyesterom.

Roztomilý slon je nádherné ružovoučkej farbe "blossom pink". Vnútri hrkálky je príjemná rolnička, ktorá pri zatrasení vydáva zvuk. Fanto je pripevnené k drevenému krúžku, ktorý je z polovice zakrytý háčkovaným materiálom, takže vyzerá ako telo slona.

Drevený krúžok je tvarovaný tak, aby sa dieťaťu ľahko držal v ruke. Hrkálka je naplnená mäkkým recyklovaným polyesterom. Hrkálka je navrhnutá v Dánsku a háčkovaná časť je vyrobená ručne, takže každá hrkálka je jedinečná a má svoje kúzlo.

Fanto je ušľachtilý, verný a podporujúci kamarát – vždy po ruke. Tento slon je skvelým kamarátom na dlhé prechádzky či akúkoľvek inú aktivitu. Vždy bude vášmu dieťatku verným parťákom.

Skvelý nápad na darček k detskej oslave, krstinám alebo prvej návšteve po narodení.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny – táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny je možné znížiť alebo eliminovať mnoho dopadov na životné prostredie spojených s produkciou bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad.

Vlastnosti:
Materiál: 100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, drevené koliesko
Odporúčaný vek: 0 +

Rozmery:
Šírka 8 cm
Výška 16 cm

VAROVANIE! Chráňte pred ohňom