POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná hrkálka Pixie

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

26,30 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030040
Značka Sebra
Farba Pixie
Rozmery 9 x 11 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaná hrkálka na drevenom krúžku – Pixie

Ručne háčkovaná hrkálka so škriatkom na drevenom krúžku, vyrobená z organickej bavlny s výplňou z recyklovaného polyesteru. Škriatkovská hrkálka patrí ku kolekcii Sebra Pixie Land – príbehy o miniatúrnych stvoreniach „škriatkoch“ a lese

Táto hrkálka v tvare škriatka je ručne háčkovaná z organickej bavlny. Vnútri má malú rolničku, ktorá pri zatrasení hrkálkou vydáva zvuk. Okrem toho je hrkálka naplnená mäkkým recyklovaným polyesterom, ktorý je uzavretý v malom látkovom sáčku, čo zabraňuje tomu, aby sa náplň dostala von cez priadzu. Škriatok je pripevnený k drevenému krúžku, ktorý je z polovice zakrytý háčkovaným materiálom, takže vyzerá ako jeho horná časť tela a oblečenia.

Drevený krúžok je tvarovaný tak, aby ho dieťa mohlo ľahko držať v ruke.

Kvetina má biele okvetné lístky a žltý stred s usmievavou tvárou.

Hrkálka bola navrhnutá v Dánsku a je vyrobená ručne, takže každý kus je jedinečný a má svoje kúzlo.

Ideálny nápad na darček pre prvú návštevu novorodenca.

Na tému Pixie Land
Pixie Land vezme dieťa do útulného a nostalgického príbehu o malých mini stvoreniach, ktoré sa s veľkým nadšením pohybujú medzi rastlinami v lese. Príroda a kúzlo lesa vytvárajú priestor súzvuku s lienkami, kobylkami a ďalšími roztomilými škriatkami ako vernými pomocníkmi "škriatkov" ktorí zbierajú mnohé dary prírody. Pixie Land je o spoločenstve a o dávaní. Je to svet, ktorý ponecháva dostatok času na rozjímanie a kde je vzrušenie z nálezu zrelé lesné jahody alebo štvorlístku vlastne podstatou všetkého.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny – táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny je možné znížiť alebo eliminovať mnoho dopadov na životné prostredie spojených s produkciou bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad.

Vlastnosti:
Materiál: 100% organická bavlna, polyesterová recyklovaná výplň, drevený krúžok
Šírka 9 cm
Výška 11 cm

Pokyny na čistenie: Očistite handričkou
POZOR! Chráňte pred ohňom