POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná reťaz na kočík - Dragon Tales

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

58,90 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030005
Značka Sebra
Farba Dragon Tales
Rozmery 48 x 4 x 8 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaná reťaz na kočík - Dragon Tales
Ručne háčkovaná reťaz na kočík s bábikami z organickej bavlny v SEBRA Dragon Tales - príbeh o drakoch a rytieroch.

Každý kus je jedinečný
Keďže táto reťaz bola háčkovaná ručne, môžu sa vyskytnúť rozdiely vo vzhľade jednotlivých kusov. Vzory sú vyrobené z organickej bavlny a vyplnené recyklovaným polyesterom.

Háčkovaná reťaz Dračie príbehy je skvelá dekorácia, ktorá poteší malé deti. Na retiazke sú dvaja malí visiaci draci, dva obláčiky a rôzne farebné guľôčky - všetko ručne háčkované.

Pripevnite ho k strieške kočíka alebo autosedačky pomocou dvoch plastových C-krúžkov, ktoré neobsahujú BPA a ftaláty. Stimuluje a aktivuje zmysly vášho dieťaťa a spríjemňuje celý čas strávený v kočíku alebo autosedačke.

Na tému Dračie príbehy
Vďaka malým príbehom je dieťa pozvané do skutočného dračieho sveta. Dieťa sa tu stretne s lesnými drakmi, hradnými drakmi, lietajúcimi drakmi, hladnými drakmi a drakmi chrliacimi oheň. Spolu s každým zo svojich verných rytierov skúmajú draci zasnežené vrcholky hôr, pomaly tečúce potoky, hlboké modré lesné jazerá a vybuchujúce sopky. Prežívajú dobrodružstvá, navštevujú dediny a hrady. Dračie príbehy sú malé príbehy o priateľstve, o schopnosti žiť spolu napriek veľkým rozdielom a o túžbe objavovať a skúmať nové krajiny.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny - táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny možno znížiť alebo odstrániť mnohé vplyvy na životné prostredie spojené s produkciou bavlny.

Informácie o výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli zozbierané a vyčistené, potom rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostanú nový život namiesto toho, aby skončili ako odpad. 

Vlastnosti:
100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, plastové klipy.
Odporúčaný vek: 0+

Rozmery:
Dĺžka 48 cm
Šírka 4 cm
Výška 8 cm

Pokyny na čistenie.
POZOR. Aby ste predišli možnému zraneniu, hračku by ste mali odstrániť, keď sa vaše dieťa začne pokúšať dostať na všetky štyri v polohe na plazenie, aby sa do hračky nezamotalo.

Bezpečnostné informácie o tomto výrobku nájdete na logu uprostred reťaze.
VAROVANIE! Ochrana pred požiarom