POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná reťaz na kočík Fanto - Powder Blue

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

58,99 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030008
Značka Sebra
Farba Powder Blue
Rozmery 53 x 2 x 7 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaný detský reťaz kočík Fanto - Powder Blue

Ručne háčkovaná retiazka na kočík s dvoma minizvieracími motívmi v tvare slona Fanta.

Ikonický dizajn slona Fanta
Táto reťaz na kočík je skvelou dekoráciou a zároveň zmyslovo stimulujúcim a aktivizujúcim doplnkom na kočík, kolísku, autosedačku atď. Skladá sa z dvoch malých sloníkov Fanto a loptičiek v rôznych farbách.

Fanto je ikonický dizajn od spoločnosti Sebra Interior - slon, ktorý v roku 2020 oslávi svoje 10. výročie.

Keďže táto reťaz bola háčkovaná ručne, môžu sa vyskytnúť rozdiely vo vzhľade jednotlivých výrobkov. Vzory sú vyrobené z organickej bavlny a vyplnené recyklovaným polyesterom.

Pripevnite ho na striešku kočíka alebo autosedačky pomocou dvoch plastových krúžkov, ktoré neobsahujú BPA, ftaláty, PFOA a PFOS. Stimuluje a aktivuje zmysly vášho dieťaťa a spríjemňuje celý čas strávený v kočíku alebo autosedačke.

Reťaz na kočík spĺňa súčasné bezpečnostné požiadavky na šnúry určené na zavesenie na postieľky, kolísky, kočíky atď.  Testované a schválené v súlade s normami EN71-1, EN71-2 a EN71-3 - európska smernica o bezpečnosti hračiek.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny - táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny možno znížiť alebo odstrániť mnohé vplyvy na životné prostredie spojené s produkciou bavlny.

Informácie o výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli zozbierané a vyčistené, potom rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostanú nový život namiesto toho, aby skončili ako odpad. 

Vlastnosti:
100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, plastové klipy.
Odporúčaný vek: 0+

Rozmery:
dĺžka 53 cm.
Šírka 2 cm
Výška 7 cm

Pokyny na čistenie: možno prať v práčke pri 30 stupňoch na jemný program

POZOR! Aby ste predišli možnému zraneniu, hračku by ste mali odstrániť, keď sa vaše dieťa začne pokúšať dostať na všetky štyri v polohe na plazenie, aby sa do hračky nezamotalo.
Bezpečnostné informácie o tomto výrobku nájdete na logu uprostred reťaze.
VAROVANIE! Ochrana pred požiarom