POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Háčkovaná reťaz na kočík - Pixie Land

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

58,90 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030005
Značka Sebra
Farba Pixie Land
Rozmery 48 x 4 x 8 cm
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Háčkovaný kočík reťazec - Pixie Land
Ručne háčkovaná retiazka na kočík s bábikami z organickej bavlny s motívom SEBRA Pixie Land - príbeh o miniatúrnych "škriatkoch" žijúcich v lese.

Každý kus je jedinečný
Keďže táto reťaz bola háčkovaná ručne, môžu sa vyskytnúť rozdiely vo vzhľade jednotlivých kusov. Vzory sú vyrobené z organickej bavlny a vyplnené recyklovaným polyesterom.

Háčkovaná reťaz Pixie Land je skvelá dekorácia, ktorá poteší malé deti. Na retiazke sú dve malé závesné zvieratká - beruška a čmeliak, dva listy a rôzne farebné guľôčky - všetko ručne háčkované.

Pripevnite ho k strieške kočíka alebo autosedačky pomocou dvoch plastových C-krúžkov, ktoré neobsahujú BPA a ftaláty. Stimuluje a aktivuje zmysly vášho dieťaťa a spríjemňuje celý čas strávený v kočíku alebo autosedačke.

Na tému Pixie Land
Pixie Land prenesie dieťa do útulného a nostalgického príbehu o malých miniatúrnych stvoreniach, ktoré sa s veľkým nadšením pohybujú medzi rastlinami v lese. Príroda a kúzlo lesa vytvárajú priestor harmónie s beruškami, kobylkami a inými roztomilými škriatkami ako vernými pomocníkmi "škriatkov", ktorí zbierajú mnohé dary prírody. Pixie Land je o komunite a dávaní. Je to svet, ktorý ponecháva dostatok času na rozjímanie a v ktorom je vzrušenie z nájdenia zrelej lesnej jahody alebo štvorlístka vlastne podstatou všetkého. 

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny, čo je voľba urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny možno znížiť alebo odstrániť mnohé vplyvy na životné prostredie spojené s produkciou bavlny.

Informácie o výplni z recyklovaného polyesteru

Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli zozbierané a vyčistené, potom rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostanú nový život namiesto toho, aby skončili ako odpad. 

Vlastnosti:
100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, plastové klipy.
Odporúčaný vek: 0+

Rozmery:
Dĺžka 48 cm
Šírka 4 cm
Výška 8 cm

Pokyny na čistenie: možno prať v práčke pri 30 stupňoch na jemný program
POZOR. Aby ste predišli možnému zraneniu, hračku by ste mali odstrániť, keď sa vaše dieťa začne pokúšať dostať na všetky štyri v polohe na plazenie, aby sa do hračky nezamotalo.
Bezpečnostné informácie o tomto výrobku nájdete na logu uprostred reťaze.
VAROVANIE! Ochrana pred požiarom