HPA Lanolin Lansinoh (40ml)

Výrobca
LANSINOH
Kód
lans-lanol
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
11.00 € 17.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 11 bodov. Viac info

HPA Lanolin Lansinoh (40ml)

 

Lansinoh HPA® lanolín je vedúci produkt vo svojej kategórii, ktorý upokojuje, hojí a chráni boľavé popraskané bradavky. Lansinoh HPA® lanolín je ultra čistý stupeň lanolínu, ktorý sa rafinuje jedinečným procesom, aby bol svetovo najbezpečnejší a najčistejší. Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche Leaque International* Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie.

Bradavky sú často bolestivé pre nesprávne prikladanie dieťaťa k prsníku. Je preto dôležité riešiť príčinu (v prípade potreby s pomocou lekára) – a do tej doby môže pomôcť Lansinoh HPA® lanolín. Funguje na princípe vlhkého hojenia rán, čím vytvorí na rane prostredie, ktoré pomôže telu zahojiť ju a pretože sa nevytvorí žiadna chrasta, uzdraví sa rýchlejšie. Ešte dôležitejšie je, že poskytuje okamžitú úľavu od bolesti pre matky trpiacimi bolesťami bradaviek.

Lansinoh HPA® lanolín je najbezpečnejší, najčistejší krém na bradavky a úplne hypoalergénny. Lansinoh HPA® lanolín je jediný lanolínový produkt, ktorý získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation).

Záverom novej nezávislej štúdie z roku 2010 je, že HPA® lanolín v kombinácii s učením dojčenia, je pri znižovaní bolestivosti bradaviek a podpore hojenia poranení bradaviek účinnejšia metóda než potieranie materským mliekom, (Abou-Dank et al). 

 

Vlastnosti produktu:

  • 100% prírodný – najčistejší lanolín na svete
  • neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné prísady
  • je bezpečný pre matku i dieťa
  • nemusí byť odstránený pred dojčením

Použitie:

  • Naneste Lansinoh HPA® lanolín po každom dojčení alebo ak je to potrebné aj častejšie. 
  • Sušte bradavky čistou utierkou. Nenechajte ich vyschnúť na vzduchu. 
  • Čistými rukami vytlačte z tuby Lansinoh lanolín vo veľkosti zrnka hrášku a zvláčnite ho medzi prstami. Opatrne ho rozotrite na celú oblasť bradavky. Ak je to potrebné, môžete naniesť ďalšie malé množstvo do stredu jednorazovej prsnej vložky. 
  • Lansinoh HPA® lanolín je vhodné používať ako prevenciu niekoľko týždňov pred termínom pôrodu. 
  • Skladujte tubu pri izbovej teplote – čím vyššia je teplota, tým ľahšie sa výrobok aplikuje.
  • Pri sprchovaní a kúpaní si oplachujte bradavky vlažnou vodou – neodporúča sa používanie sprchových gélov a mydiel na bradavky.
Výrobca: LANSINOH
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť