Hrkálka Vulli Žirafa Sophie s dvoma gulôčkami

Výrobca
Vulli
Kód
010155
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
6.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 6 bodov. Viac info

Hrkálka Vulli Žirafa Sophie s dvoma gulôčkami

 

Do poznámky prosím uviesť farbu!

 

Klasická krkálka na udržanie pozornosti diaťatka. Obsahuje dve gulôčky, ktoré sa točia a dieťa tak sleduje mix farieb spolu s otáčajúcou sa hlavičkou žirafky Sophie.

 

Ľahká a jednoducho uchopiteľná rúčka je ideálna pre malé detské ručičky. Vaše dieťa si túto krásnu hrkálku s jemnými zvukmi a oblým tvarom priam zamiluje.

 

Farby: zelená, ružová, modrá

 

Kedysi dávno, celkom jednoduchý príbeh...

 

Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 ... Na sviatok Svätej Sofie!

Vtedy mali deti k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich mazlíčkov...

 

To je dôvod, prečo jedného dňa vo Francúzsku nejaký pán RAMPEAU, ktorý uviedol otáčavé modelovanie gumy ako nový princíp výroby hračiek, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu.

 

Taká figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by boli ideálne aj pre malé detské ruky.

 

Žirafa Sophia, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája a od toho dňa dostala aj svoje meno.

 

Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje dieťa mať... a keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophia im pomáha prestať plakať.Táto správa sa niesla od domu k domu a malá žirafa sa stala slávnou.

 

Od tej doby v Európe, generácia po generácii detí si zamilovali pískot žirafy Sophie, kedykoľvek stlačili jej bruško alebo hlavu!

VULLI, spoločnosť so sídlom v Rumilly vo francúzskom regióne Haute-Savoie, aj naďalej uchováva dôkladne strážené tajomstvo výroby tejto hračky.

 

SOPHIA sa dodnes stále „tradične“ vyrába prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea.

Výrobca: Vulli
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť