Vernostný program

Vernostný program v klube BABYTREND.SK

 

Vernostný program BABYTREND.SK je určený pre všetkých našich zákazníkov ako odmena za dôveru a vernosť. Výhody programu môžete začať využívať ako členovia klubu ihneď po registrácii. S členstvom v klube získavate hneď niekoľko výhod:

 • budete informovaný o prebiehajúcich akciách na našich stránkach
 • získané body môžete použiť pri nasledujúcej objednávke ako zľavu pri nákupe 

 

Ako sa stať členom klubu BABYTREND.SK? 

Členom klubu sa stáva automaticky každý, kto sa zaregistruje v našom internetovom obchode:

 

Ako získam body na svoj účet?

Zbieranie bodov je veľmi jednoduché. Prvé body získavate už pri registrácii. Za vašu registráciu získate až 50 bodov. Neskôr získavate body za každý nákup tovaru. Pri každom tovare je zobrazené koľko bodov za konkrétny tovar môžete získať. Body sa Vám po vybavení a prevzatí objednávky pripisujú na Váš účet automaticky. Ďalšie body môžete získavať za činnosti ako napísanie recenzie na zakúpený tovar alebo môžete získať Extra body v špeciálnych kampaniach, ktoré počas celého roka pripravujeme.

Prehľad bodového hodnotenia činností mimo nákupu tovaru:

 • 50 bodov 
  pri registrácii 
 • 10 bodov 
  za napísanie recenzie na tovar, ktorý ste si zakúpili
 • Extra body
  Extra body získavate pri špeciálnych kampaniach ako napr. dvojnásobný počet bodov na vybrané produkty, alebo podobné akcie. Všetci zákazníci registrovaní pre odoberanie newslettra (emailového servisu) sú vopred informovaní o pripravovaných kampaniach.

Body si môžete šetriť a v budúcnosti uplatniť pri nákupe vybraného tovaru, alebo si ich ľubovoľne rozdeliť a využívať postupne. Počet nazbieraných bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení v sekcii Môj účet. 

 

Akú hodnotu majú získané body?

Získané body majú nasledujúcu hodnotu:

Pri nákupe: 1 € = 1 bod.

Pri použití: 1 bod = 0,01 €.

 

Ako môžem uplatniť našetrené body? 

Našetrené body môžete použiť na zľavu pri ktorejkoľvek z Vašich nasledujúcich objednávok a na akýkoľvek tovar z našej ponuky. Ako využijete Vaše body záleží len na Vás. Body nie je možné presúvať, darovať a nie je možné si za ne nárokovať finančnú kompenzáciu.

 

Podrobné informácie o vernostnom programe vám radi poskytnú naši operátori na čísle +421 918 266 133.