Jedálenská stolička Zopa Nuvio - Wild Flowers

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP055730WF
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
119.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 119 bodov. Viac info

Jedálenská stolička Zopa Nuvio


Multifunkčná stolička nahradí hneď niekoľko kúskov nábytku


Moderný čistý dizajn a maximálna funkčnosť – to je synonymum pre stoličku Nuvio 4v1. Preto rodičom, ktorí uprednostňujú zaujímavé a praktické veci, to stolička Nuvio 4v1 splní na jednotku. A navyše, vydrží naozaj dlho. Môžete ju používať nielen ako klasickú vysokú jedálenskú stoličku, ale aj ako pohodlné nízke kresielko pre menšie dieťa, a ďalej potom ako stoličku na jedálenskú stoličku (booster), alebo dokonca barovú stoličku, ktorá unesie aj dospeláka.


Niet nad bezpečné a pohodlné sedenie!

V prípade varianty vysokej jedálenskej stoličky určite oceníte jedálenský pult, ktorý možno nastaviť do 3 polôh vzdialenosti od dieťaťa. Pričom jeho vrchná časť je vybavená praktickou protišmykovou táckou s držiakom na pitie. Tú môžete po každom použití zložiť a umyť v umývačke riadu. Pre zaistenie dokonalej bezpečnosti dieťaťa, stolička Nuvio 4v1 disponuje 5-bodovými bezpečnostnými pásmi a tiež gumovými nožičkami s protišmykovou funkciou. V neposlednom rade je stolička vybavená veľmi kvalitnou vložkou, ktorá sa postará o pohodlné posedenie a v prípade zašpinenia sa dá jednoducho zložiť a vyprať.


Pohodlné stolovanie nielen doma, ale aj na cestách

Keď niekam cestujete, samotné sedátko môžete využiť ako stoličku na jedálenskú stoličku (booster). Pobyty mimo domova si tak naplno užijete, pretože nebudete musieť riešiť jedlo s dieťaťom na kolenách a dieťa bude navyše usadené v stoličke, ktorú pozná a na ktorú je zvyknuté. Pre zaručenie bezpečnosti a stability potom samozrejme nechýbajú ani popruhy pre pripevnenie boosteru k stoličke.


Variabilné sedenie pre dieťa od 6 mesiacov a aj pre dospeláka

Variant nízkeho kresielka svojim dizajnom rozhodne neurobí hanbu v žiadnom interiéri a poskytne dieťaťu pohodlné sedenie napríklad pri kreslení či sledovaní obľúbenej rozprávky. Ďalší z variantov je potom barová stolička. Tú môžu využívať nielen staršie deti, ale vďaka nosnosti 75 kg aj rodičia. Robustnosť celej jej konštrukcie dotvára kombinácia vysoko kvalitného polypropylénu a nôh vyrobených z bukového dreva.


Prednosti stoličky v kocke

  • Pre deti od 6 mesiacov
  • 4v1 – vysoká jedálenská stolička, kresielko, stolička na jedálenskú stoličku (booster), barová stolička
  • Moderný, čistý dizajn
  • Kvalitné materiály – nohy z bukového dreva a PP
  • Spodná časť nôh s protišmykovou úpravou
  • Jedálenský pultík nastaviteľný do 3 polôh
  • Protišmyková vrchná časť pultu – možno ho umývať v umývačke
  • Kvalitné, mäkké prateľné polstrovanie
Výrobca: Zopa
Veková ketegória: 6m
Bezpečnostný popruh: 5-bodový bezpečnostný popruh
Farba: Wild Flowers
Otočná: Nie
Nosnosť: 75 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť