POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Jednorázové plienky MonPeri - L 8-12kg (38ks/bal)

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

11,99 € 8,36 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu 6807.004
Značka MonPeri

Podrobný popis

Jednorázové plienky MonPeri


Všetkým mamičkám a ich deťom ponúkame kvalitné české plienky za veľmi rozumnú cenu. K dispozícii máme plienky od najmenších XS, s ktorými sa môžete stretnúť aj pri prvom prebaľovaní v pôrodniciach, až po najväčšie, XXL, ktoré sú pre deti do 25kg.

Priedušné jednorazové detské plienky. Príjemne mäkké, vďaka 3D tvarujúcemu dizajnu napomáhajú k správnemu postaveniu bedier dieťatka. Pridaná zložka Aloe Vera pôsobí regeneračne a zároveň chráni citlivú pokožku pred podráždením. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom sa perfektne  prispôsobia a nebránia v pohybe. Dvojité gumičky okolo nožičiek udržia obsah plienky a neškrtia.

Plienky MonPeri používajú popredné české pôrodnice

Vďaka vysokej kvalite detských plienok MonPeri sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť na pôrodných oddeleniach popredných českých pôrodníc. Ako dôkaz sa pozrite na naše certifikáty.


Už žiadne vyrážky!

Niektorí rodičia si myslia, že ich dieťatku nehrozia zapareniny a vyrážky z látkových plienok. MonPeri kladie dôraz na vyvrátenie tohto mýtu. Výhodou detských plienok MonPeri, na rozdiel od iných renomovaných značiek je, že nevedie k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.


Jednoduchá manipulácia

Výmena plienky u dieťaťa je rovnako súčasťou rodičovskej povinnosti ako kŕmenie. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť. MonPeri prichádza ako úľava pre rodičov, ktorí majú prebaliť svoje novorodeniatko aj 10 až 12 krát v každom 24 hodinovom období. Sme si toho vedomí a preto je manipulácia s plienkami maximálne jednoduchá.


Ekologické zloženie

Detské plienky MonPeri vyrábame z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu a ftalátov. Tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu. Plienky nie sú zároveň parfumované, preto nedráždia detskú pokožku a zaistia tak vášmu dieťaťu pokojný spánok. Plienky MonPeri sa teda rozkladajú ako papier, buničina a netkaná textília.


Nový absorbčný systém

Dieťa vám svojím plačom a nepokojom dáva najavo, že je plienka mokrá. Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť, a tak zachovať suchú pokožku. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky.


Funkčné zloženie

Plienka MonPeri je tenká a mäkká, spodná vrstva pomáha a chráni vaše dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho bábätka. Jemné elastické manžety, pevné široké lepiace pásky so suchým zipsom sa perfektne prispôsobia a nebránia v pohybe. Špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabránia úniku obsahu a nežiaducim haváriám.