Kojenecká fľaša Avent Antikolik 330ml

Výrobca
Philips - Avent
Kód
868705
Dostupnosť
3-8 dní
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
8.60 €
Kúpou tohto tovaru získate 8 bodov. Viac info

Kojenecká fľaša Avent Antikolik


Dojčenská fľaštička s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s tromi otvormi (stredný prietok). Čistá, priehľadná, s presnou stupnicou.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

  • Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. 
  • Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. 
  • Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko Vaše dieťa vypilo. 
  • Vrchnák tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.
  • neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
  • fľaša s extra mäkkým silikónovým cumlíkom so stredným prietokom - 3 otvory
  • univerzálna fľaša s mnohostranným použitím


Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Cumlíky nasadzujte vždy ešte kým sú vlhké. 
Vo fľašiach na kŕmenie AVENT Klasik a Antikolik používajte jedine cumlíky AVENT Klasik. Dojčenské fľaše AVENT musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

Aby fľaše vždy správne fungovali a nevznikali netesnosti, vždy sa uistite, že ste pred zostavením fľaše odstránili všetky nedostatky a zvyšky, ktoré sa mohli usadiť pri okraji fľaše 

Video:

Výrobca: Philips - Avent
Nosnosť: 330 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť