Kojenecké rukavičky Elodie Details - Vintage Mittens - Mineral Green (0-12 mesiacov) 2019

Výrobca
Elodie Details
Kód
50625112184EC
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
14.93 € 19.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 14 bodov. Viac info

Kojenecké rukavičky Elodie Details - Vintage Mittens - Mineral Green (0-12 mesiacov) 2019


Značka Elodie Details stavia na presvedčení, že každodenne používané detské produkty sú niečím viac než len obyčajnými nevyhnutnosťami, ktoré vám uľahčujú život. Naším cieľom je vyzdvihnúť význam všetkých takýchto drobných produktov potrebných v každodennom živote s malým dieťaťom na štýlové doplnky, ktorými sa bezo sporu môžu stať.


Nové retro rukavice značky Elodie Details dokonale užijete v priebehu prvého roku života vášho dieťaťa. Veľmi hrejivá, hebká a priedušná zmes vlny s kašmírom zahreje vaše dieťa aj počas prechádzok v tej najtuhšej zime. Veľmi praktická šnúrka spája rukavice, čím zabraňuje strate jednej z rukavíc.

  • Vytvorte si dokonalú darčekovú sadu zloženú z kombinácie našich nových vlnených retro rukavíc, vlnené retro čiapky a vlnené prikrývky, ktoré sú k dostaniu v zladených farbách.
  • Materiál: 25% viskóza, 40% vlna, 25% nylon, 10% kašmír.
  • Záleží nám na tom, aby použité suroviny pochádzali zo zdrojov, s ktorými sa zaobchádza eticky: vlna pochádza z Južnej Afriky z chovov sa spätnou odhaliteľnosťou priebehu výroby a bez použitia praktiky mulesingu.
Výrobca: Elodie Details
Farba: Mineral Green
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť