Kombi postieľka Faktum Mia PopUp - Bez vzoru

Výrobca
Faktum
Kód
0311-4604
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
424.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 424 bodov. Viac info

Kombi postieľka Faktum Mia PopUp

 

Vydarená kombinácia multifunkčného nábytku v jednom kompaktnom celku, alebo aj "mini-detská izba", teda izbička na dvoch štvorcových metroch.

Aj keď sa na prvý pohľad zdá byť kombi postieľka robustná, opak je pravdou. Veď na 2 metroch máte všetko, čo inokedy zaberá oveľa viac priestoru - postieľku aj prebaľovaciu komodu. Toto riešenie odporúčame pre menšie detské izby. Univerzálnosť zostavy tkvie v jej rozložiteľnosti na jednotlivé kusy nábytku.

  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinami, nevylučujú sa žiadne škodlivé látky.
  • Materiál: laminovaná drevotriesková doska, biela farba a sonoma dub.
  • Čelná bočnica postieľky je opatrená 3 odnímateľnými tyčami, aby dieťa mohlo, keď povyrastie, samo z postieľky vyliezať.
  • Rošt postieľky sa môže nastaviť do 3 polôh: 265, 422 a 612 mm nad podlahou.
  • Jednu čelnú stranu kombi postieľky tvorí skrinka so zásuvkou a dvierkami.
  • Pod kombi postieľkou alebo váľandou sú 2 kontajnery.
  • Bočnice a rošt z masívu.

Neskôr sa môže postieľka prestavať na váľandu s rozmermi 180 x 80 cm (s 2 kontajnermi) a na písací stôl (š. 124 cm, hl. 80 cm, v. 74 cm). Alebo postieľku môžete rozložiť na 3 samostatné prvky: detská postieľka s vnútorným rozmerom 120 x 70 cm, na malú skrinku (š. 55cm, hl. 80 cm, výška 74cm) a na váľandu s rozmermi 180 x 80 cm.

Rozmery: 183 x 85 x 97 cm (šírka / hĺbka / výška)

Vnútorné rozmery postieľky: 120 x 70 cm

Každý výrobok Faktum je vyrábaný na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ nie je výrobok v žiadanej variante skladom, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy. Ornamenty a vzory, ktorými sú diely nábytku zdobené sú nanášané ručne a preto sú vždy unikátne.

Výrobca: Faktum
Farba: Bez vzoru
Možnosť výškového nastavenia: Nie
Možnosť bočného otvoru: Nie
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť