Kombi postieľka Faktum Poppi - Bez vzoru

Výrobca
Faktum
Kód
0862-4602
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
459.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 459 bodov. Viac info

Kombi postieľka Faktum Poppi

 

Vydarená kombinácia multifunkčného nábytku v jednom kompaktnom celku, alebo "mini-detská izba", teda izbička na dvoch štvorcových metroch.

Trasformovatelná postieľka 5 v jednom. Na 2 metroch máte celú detskú izbu. Na začiatku ju budete využívať v komplete a všetko máte pri ruke. Neskôr, keď dieťa povyrastie, z komletu vytvoríte samostatnú postieľku a skrinku. V tretej fáze posteľ 180x80 cm a písací stôl. Nároky dieťaťa i Vaše sa časom menia,  táto kombi postieľka s nimi bude držať krok.

  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinami, nevučujú sa žiadne škodlivé látky.
  • Čelná bočnica postieľky je opatrená 3 odnímateľnými tyčami, aby dieťa mohlo, keď povyrastie, samo z postieľky vyliezať.
  • Rošt postieľky sa môže nastaviť do 3 polôh: 265, 422 a 612 mm nad podlahou.
  • Jednu čelnú stranu kombi postieľky tvorí skrinka so zásuvkou a dvierkami.
  • Pod kombi postieľkou alebo váľandou sú 2 kontajnery.
  • Bočnice a rošt z masívu.

Materiál: laminovaná drevotriesková doska

Neskôr sa môže postieľka prestavať na váľandu s rozmermi 180 x 80 cm (s 2 kontajnermi) a na písací stôl (š. 124 cm, hl. 80 cm, v. 74 cm). Alebo postieľku môžete rozložiť na 3 samostatné prvky: detská postieľka s vnútorným rozmerom 120 x 70 cm, na malú skrinku (š. 55cm, hl. 80 cm, výška 74cm) a na váľandu s rozmermi 180 x 80 cm.

Každá postieľka Faktum je vyrábaná na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ postieľka nie je v žiadanej variante skladom, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy. Ornamenty a vzory, ktorými sú diely nábytku zdobené sú nanášané ručne a preto sú vždy unikátne.

Výrobca: Faktum
Farba: Bez vzoru
Možnosť výškového nastavenia: Nie
Možnosť bočného otvoru: Nie
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť