Kombinovaný kočík Cam Combi Family - Col. 636 2018

Výrobca
Cam
Kód
CAM011845636
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
499.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 499 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Cam Combi Family

  

Combi Family je praktický modulárny systém pre deti od narodenia do 36 mesiacov veku. Ideálne pre prechádzku s celou rodinou.

  • Vrátane korby schválené pre prepravu autom, polohovacie sedátko a nová autosedačka Area zero +
  • Zahŕňa univerzálnu pláštenku, nákupný košík a tašku s prebaľovacou podložkou
  • Je vybavený patentovaným systémom Quicky (pre jednoduché vloženie aj vybratie korby a autosedačky z podvozku) a Via Vai systémom Reverse (pre použitie športového sedátka v smere aj proti smeru jazdy)
  • Predné otočné kolesá so systémom on / off, zadné kolesá s prepojenú brzdou, všetky kolesá sú odpružené
  • Maximálne pohodlie a univerzálnosť vo všetkých ročných obdobiach
  • Poťah je snímateľný a možno ho prať na 30 ° C
  • Vyrobené v Taliansku

Hlboká korba:

Čiastočne vystužená, veľmi priestranná (835 mm x 343 mm), vybavená systémom Quicky pre rýchle vloženie a vybratie, bez sklápacej rukoväte, s polohovateľnou opierkou chrbta do štyroch polôh, s bavlnenou vložkou a hojdacou a ventilovanou základňou.
Korba je schválená pre prepravu autom: Bezpečnostná sada AUTO KIT V483 (dostupné samostatne) umožňuje pripútať korbu na sedadlách akéhokoľvek auta.

 

Polohovací športový kočík:

Hliníkový rám s eliptickými rúrkami, otočné predné kolesá so systémom on/off, nastaviteľná opierka nôh, nastaviteľná opierka chrbta do 4 rôznych pozícií, vystužené sedátko, 5-bodový bezpečnostný pás. Kočík je možné použiť v smere (12-36 mesiac), aj proti smeru (0-12 mesiacov) jazdy vďaka patentovanému systému Via Vai Reverse. Strieška hlbokej korby a nánožník môžu byť použité pre zimnú verziu kočíka.

 

Autosedačka:

Pre skupinu 0 + schválená podľa normy ECE R44 / 04 (0-13 kg), s hlbokou a mäkkou postrannou ochranou, anatomická opierka hlavy so zadnou podperou, polstrované popruhy a polohovacia strieška. Jednoduché použitie vďaka praktickému mechanizmu nastavenia výšky popruhov a nastaviteľnej pracke bezpečnostných pásov. Nákres umiestnený na bočnej strane popisuje, ako správne polohovať rukoväť autosedačky v aute, na kočíku a aj pri použití sedačky len voľne, aby sa zabránilo nesprávnemu použitiu výrobku. Autosedačku je možné použiť so základňou AREA BASE S134 (možno zakúpiť samostatne).

  • Rozmery hlbokej korby v x š x d (cm) 66 x 47 x 88,5
  • Váha kočíka (kg) 12,7
  • Rozmery kočíka (cm) S hlbokou korbou: 119 x 56 x 97, so športovým sedákom 102 x 56 x 97

Video:

Výrobca: Cam
Farba: 636
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť