Kombinovaný kočík Inglesina Aptica Quattro 4 v 1 Darwin - Summit 2020

Výrobca
Inglesina Baby
Kód
AAE71M0SJG
Dostupnosť
3-8 dní
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
1 039.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 1039 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Inglesina Aptica Quattro 4 v 1 Darwin

 

Aptica nový kočík od Inglesiny s nezameniteľným štýlom GLAM, výnimočne pohodlný pre dieťa, ľahko použiteľný pre rodičov a s premyslenými detailmi. Vo zvýhodnenej sade s autosedačkou Darwin i-Size.

Modelom Aptica pokračuje taliansky výrobca kočíkov Inglesina v zameraní na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa vo všetkých aspektoch. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológia z bolonskej nemocnice. Výsledkom sú ďalšie vylepšenia hlbokej vaničky, úplne nový podvozok Aptica aj úplne nová autosedačka Darwin i-Size, zodpovedajúce životnému štýlu modernej rodiny.

Krehký organizmus novonarodeného dieťaťa potrebuje mimoriadnu ochranu a pohodlie. Potrebuje tiež veľa spánku, po narodení spí až 18 hodín denne. Ale nie je to len spánok a materské mlieko čo potrebuje, zdravý vzduch a zmena prostredia prospeje obom, jemu i mamičke. Preto Inglesina ďalej vylepšila svoj koncept NON STOP SLEEPING, vychádzajúi z týchto potrieb dieťaťa a umožňujúci rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesina bude mať vaše dieťa viac neprerušovaného spánku a maximálnu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Systém Aptica 4v1 obsahuje doteraz najväčšiu a najpriestrannejšia hlbokú vaničku od Inglesiny s vylepšenou podložkou Welcome Pad , vyvinutú pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi, a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy, chrbtice i nožičiek dieťaťa. Stojan Stand UpTM rozširuje možnosť použitia takto vybavenej vaničky aj domov, a tak keď dieťa zaspí na prechádzke, bude v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka, veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Štvrtou časťou je nová autosedačka DARWIN i-Size, ktorá okrem vozidla môže byť upevnená na akýkoľvek podvozok od Inglesiny priamo, bez potreby adaptéra, a tiež na stojan Stand UpTM kde spolu s ním vytvorí ležadlo pre novorodencov. To využijete v okamihu, keď nespí a chce vás stále vidieť.

Systém APTICA Quatro 4v1 Darwin sa skladá z:

  • Hlbokej vaničky APTICA
  • Podložky Welcome PadTM
  • Matraca
  • Športovej časti so strieškou a nánožníkom
  • Autosedačky DARWIN i-Size do 75 cm
  • Podstavca Stand Up pre vaničku aj autosedačku DARWIN
  • Podvozka APTICA

Vanička kočíka vo veľkosti XXL 79x37cm je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej veľmi pevnej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Nová je tiež dečka, ktorá je dvojpolohová a veľmi uľahčuje manipuláciu s dieťaťom pri jeho vkladaní alebo vykladaní z a do kočíka. Dno vaničky je chránené sieťkou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorú možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťkou v strieške, otvorom na čele vaničky aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Úplne nová športová sedačka kočíka, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy a pri skladaní zostáva na podvozku, je atestovaná až do 22 kg to je prakticky do 4 rokov! Je tiež priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Naviac je teraz vybavená predĺženou, nastaviteľnou opierkou nožičiek. Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni. Okienko v strieške umožňuje priehľad, aj keď je sedačka orientovaná po smere jazdy.

Úplne nová autosedačka DARWIN, je oproti svojej predchodkyni Huggy väčšia, vybavenejšia a lepšie sa prispôsobuje rastúcemu dieťaťu. Naviac je schválená podľa novej normy i-Size až do 75 cm. Súčasťou schvaľovacieho procesu sú aj testy preverujúce ochranu pri bočnom náraze. Pričom uhol sklonu chrbtovej opierky ponúka mimoriadne pohodlie pre dieťa. Pri návrhu použila Inglesina sofistikované matematické modely a finálna verzia autosedačky Darwin bola testovaná v nemeckom testovacom centre ADAC s veľmi dobrými výsledkami. V aute ju môžete inštalovať priamo pásmi vozidla alebo pomocou IsoFixovej platformy tvoriacej voliteľné príslušenstvo. Konštrukcia autosedačky je tiež vybavená inovatívnymi, vetracími otvormi, ktoré podporujú vnútorné prevzdušňovanie autosedačky. Autosedačka sa dá skvele použiť buď v aute, alebo na prechádzkach, kedy sa jednoducho bez adaptérov pripne na ktorýkoľvek podvozok kočíka Inglesina. Využijete ju aj doma, kedy jej upevnenie na stojan Stand UpTM vám nahradí ležadlo.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky alebo autosedačky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie alebo ako náhradu detského lehátka vo výške stola je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku DARWIN.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menIA. Je veľmi dôležité, aby v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života sa cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskEJ nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca "Welcome Padt. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MATT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky). V kočíku APTICA je Welcome Padt vyrobená s poťahom z bambusového vlákna.

Mrštný a kompaktný, len 50 cm široký podvozok APTICA s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou, prejde najužšími priestormi. Neprekvapí vás malý výťah, tesne zaparkované autá, nedostatok priestoru medzi regálmi v obchode. Pritom má veľké, gélové kolesá s guličkovými ložiskami pre zníženie námahy pri jazde. Predné natáčacie o priemere 190 mm, zadné brzdené majú priemer 260 mm. Je vybavený veľkým košom so zosilneným dnom, s uzatvárateľnou časťou so zipsom. Reflexná linka na košíku zvyšuje bezpečnosť vo večerných hodinách. Rozložíte ho a zložíte len jednou rukou. Zložený na rovine stojí sám a rukoväť zostáva hore a čistá, bez kontaktu so špinavou zemou.

Výrobca: Inglesina Baby
Veková ketegória: 0m+
Podvozok: skladací
Farba: Summit
Nosnosť: 22 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť