Kombinovaný kočík Inglesina Aptica XT Darwin System 4v1 - Charcoal Grey 2021

Výrobca
Inglesina Baby
Kód
AAE74N0CRG
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
1 049.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 1049 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Inglesina Aptica XT 4v1


Prvý kočík s patentovaným adaptívnym odpružením od Inglesiny. Trojkombinácia APTICA XT má navyše Stand Up, ktorý z neho robí travel systém 4v1 a tiež autosedačku Darwin ktorá v teste ADAC získala hodnotenie 2,0..


Kto by sa nechcel nechať rozmaznávať?

Modelom Aptica XT sa dostáva koncept Baby Welness od Inglesiny na novú úroveň. Pohodlie a ochrana bábätka sú zaistené mimoriadne priestrannou, pevnou a dokonale vybavenou hlbokou vaničkou a navyše dokonale odpruženým podvozkom vybaveným patentovanou technológiou individuálne nastaviteľného odpruženia, ktorý tlmí otrasy od nerovností cesty. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológie z nemocnice v Bologni. Výsledkom sú ďalšie vylepšenia unikátnej vložky Welcome Padt, ktorá tvorí súčasť hlbokej vaničky a nový robustný podvozok Aptica XT, zvládajúci rozpadajúce sa chodníky našich miest i poľné alebo lesné cesty.


Kočík Aptica XT 4v1 sa skladá z
:

 • hlbokej vaničky,
 • matraca,
 • Welcome Padt,
 • stojana Stand UpTM,
 • autosedačky Darwin R129,
 • športovej sedačky so strieškou,
 • nánožníka,
 • košíka,
 • držiaku pohárika,
 • nového podvozku Aptica XT.


Nový rozmer pohodlia aj ochrany
Pre Aptica XT vyvinula Inglesina uplne nové kolesá. Sú väčšie (215 mm predné kolesá a 290 mm zadné kolesá). Majú špeciálny tvar, ktorý prispieva k pohlcovaniu drobných nárazov od nerovností cesty. Vlastné obruče kolies sú tvorené vonkajšou tvrdou gumou, zaisťujúcou dlhú životnosť kolies, a dvojvrstvovúou výplňou z penového polyuretánu, ktorá rovnako ako sofistikovaný tvar kolies pohlcuje nárazy a vibrácie od nerovností povrchu cesty. Jazda je potom príjemnejšia pre dieťa i pre rodičov, ktorým sa do rukoväte kočíka prenáša oveľa menej vibrácií.


Patentované nezávisle nastaviteľné odpruženie každého kolesa
Deti rastú a cesty, ktorými ideme, sú niektoré hladké, iné hrboľaté. Preto vyvinula Inglesina nastaviteľné odpruženie. Pre bábätko vážiace 4-5 kg ​​si odpruženie prepnete na soft, a neskôr, až z neho bude batoľa vážiace 12 kg, odpruženie prepnete na hard. Okrem možnosti nastaviť tuhosť odpruženia, zväčšila Inglesina jeho zdvih. Takže Aptica XT lepšie prekonáva aj väčšie nerovnosti cesty. Odporúčania pre nastavenie odpruženia nájdete na konci priloženého súboru.


Dajte svojmu pokladu priestor
Hlboká vanička nie je len dopravný prostriedok. V detskom kočíku bude vaše dieťa tráviť veľa hodín prvých mesiacov života. Preto sme navrhli perfektné prostredie, ktoré ho dokáže privítať v pohodlí a bezpečí, ktoré potrebuje.


Podporte jeho vývoj a správne držanie tela
Akonáhle sa narodí, je vaše dieťa krehké a bezmocné, opustí bezpečie vášho bruška a musí čeliť vonkajšiemu svetu. Všetko, čo za neho doteraz robila mamička, musí po narodení zvládnuť samo. Pomôžte mu cítiť sa v pokoji a bezpečne, rozvíjať sa, a pritom udržiavať správne držanie tela, tak isto mu doprajte hlbokú vaničku vybavenú matracom Welcome Pad TM.Matrac Welcome Padt vychádza z profesionálneho matraca StartMat používaného v pôrodniciach celého sveta. Jeho tvarovanie udržuje dýchacie cesty novorodenca rovné, podporuje tak dýchanie do brucha a tým aj posilňovanie stredu tela, čo vedie k správnej posture. 


Cestujte s ním bezpečne
Pre každú jazdu autom, dokonca aj najkratšiu, vždy ochráni vaše dieťa v autosedačke. Darwin je schválená podľa najnovšej normy R-129 i-Size a preverená nezávislým testom ADAC 5/2019 s výsledkom DOBRÁ 2,0.


Prečo ho prebudiť?
Ak zaspí na prechádzke v kočíku, nebudete ho budiť po návrate domov. Bude to dobre pre neho i pre vás. Vďaka stojanu Stand Up možno hlbokú vaničku umiestniť pohodlne a hygienicky vo vnútri domu a môže sa z nej dokonca stať skutočná postieľka na noc. A pritom sa môže nachádzať hneď vedľa vašej postele.


Športový kočík: pohodlný a praktický
Akonáhle je dieťa väčšie, zaistí jeho prepravu športový kočík vybavený pohodlím pre dieťa i rodiča. Aptica XT ponúka priestornú sedačku s pevnou konštrukciou s bočným vedením. Tá je vybavená prvkami pre ventiláciu a ochranu pred slniečkom a prehriatím. Dlhá opierka chrbta s nastaviteľným sklonom od sedenia do ležania potom umožňuje použitie od narodenia až do dosiahnutia hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).


Podvozok APTICA XT
Je neuveriteľne praktický! Rozkladá sa a skladá v okamihu jednou rukou, stojí samostatne, keď je zložený, a rukoväť sa pritom nedotýka zeme, takže ruky neprichádzajú do kontaktu s nečistotami. Teleskopická rukovät podvozku, nastaviteľná do 4 polôh, sa prispôsobí každej výške postavy.


Technické údaje:

 • Hmotnosť hlbokého kočíka: 15,1 kg
 • Rozmery vonkajšie: šírka 53 cm x dĺžka 90 cm x výška 120 cm,
 • Rozmer hlbokej vaničky vnútorné: 79 x 37 cm
 • Hmotnosť športového kočíka: 13,5 kg,
 • Rozmery zloženého športového kočíka: 90 cm x 53 cm x 42 cm
 • Hmotnosť podvozku 9,5 kg,
 • Rozmery zloženého podvozku: 90 cm x 53 cm x 35 cm

Video:

Výrobca: Inglesina Baby
Veková ketegória: 0m+
Podvozok: skladací
Farba: Charcoal Grey
Rozmer vnútornej časti - Vanička: 79 x 37
Nosnosť: 22 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť