Kombinovaný kočík Inglesina Quad Duo - Rodeo Sand 2020

Výrobca
Inglesina Baby
Kód
AA61K0RDS
Dostupnosť
3-8 dní

Vyberte si typ podvozku ku kočíku

Titanium/Black Cognac
Titanium/Black Cognac
DOPRAVA ZDARMA
Kód AA61K0RDS + AE60K02
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
779.00 €
Titanium/Black Coffe
Titanium/Black Coffe
DOPRAVA ZDARMA
Kód AA61K0RDS + AE60K01
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
779.00 €

Kombinovaný kočík Inglesina Quad Duo

 

Koncept kočíka Inglesina vychádza zo skutočnosti, že práve narodené dieťa potrebuje spať až 18 hodín denne. Okrem spánku a materského mlieka potrebuje pre svoj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečie. A práve koncept Quatro obsahuje všetko potrebné pre naplnenie týchto potrieb. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesina bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia. 

 

Systém Quad Duo 2v1 sa skládá z:

  • Hlbokej vaničky,
  • Podložky Welcome PadTM,
  • Matraca,
  • Športovej časti so strieškou a nánožníkom,
  • Podstavca Stand Up pre vaničku.

 

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ňou je dvojitá matrac obsahujúcia Welcome Pad, ktorú možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná dieťou v strieške aj otvory v dne, ktoré možno uzavrieť.

 

Športová sedačka Quad vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Je veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššej hmotnosti. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, pretože je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

 

Skladací alumíniový stojan Stand Up INGLESINA pre hlbokú vaničku, športovú sedačku a autosedačku Huggy (autosedačka nie je súčasťou tejto sady) využijete doma, keď je podvozok znečistený z vonku. Nasadzovanie a snímanie je jednoduché vďaka systému Easy Clip. Ľahko sa s nim manipuluje pretože je veľmi ľahký. Dieťatko potom môžete mať pri sebe kdekoľvek doma. Zložený nezaberá miesto.

 

Podvozok Quad 2018

Vyrobený z lešteného hliníka, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený a s veľkými gélovými kolesami. Môže sa chváliť praktickým jednoručným skladaním a rozkladaním, čo oceníte, keď druhou rukou budete držať hlbokú vaničku alebo autosedačku. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať!

Video:

Výrobca: Inglesina Baby
Farba: Rodeo Sand
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť