Kombinovaný kočík Inglesina Sofia Duo - Marron Glace 2020

Výrobca
Inglesina Baby
Kód
AAE15K6MGL
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
799.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 799 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Inglesina Sofia Duo

 

Bohatá ponuka zahrňujúca veľa príslušenstva už v základe. Kočík Sofia Duo s hojdacím podvozkom s nafukovacími kolesami je dokonale vybavený pre vychádzky na čerstvom vzduchu, ktoré novorodencom tak veľmi prospievajú a takmer vždy na vychádzke zaspia. Naberú tak silu, sú zdravšie a mamičky odmenia svojím úsmevom. Či už budete na vychádzke, doma alebo na chalupe, s kočíkom Sofia od Inglesiny bude mať vaše dieťa príjemný spánok, pohodlnú prepravu a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

 

Sofia Duo 2v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy aj nožičiek dieťaťa. Druhou časťou systému je vylepšená športová sedačka, ktorá je nielen veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Súčasťou je aj podvozok. Doma umiestnite vaničku na podstavec Stand Up a dieťa môže spať ďalej. Nechýba ani pláštenka na hlboký kočík a sieťka proti bodavému hmyzu, ktoré chránia nerušený spánok dieťaťa.

 

Systém Sofia Duo 2v1 sa skladá z:

 • Priestrannej hlbokej vaničky
 • Inovatívnej podložky Welcome PadTM
 • Mäkkučkého matracu tlmiaceho otrasy
 • Športovej časti s nánožníkom a predlžovacou strieškou
 • Podstavca Stand Up pre vaničku na doma
 • Pláštenky pre hlbokú vaničku
 • Sieťky proti hmyzu pre hlbokú vaničku
 • Podvozku Ergo Bike

 

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorú možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťkou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Technické údaje pre vaničku:

 • Vnútorný rozmer vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šírka x výška x dĺžka)
 • Vonkajší rozmer vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šírka x výška x dĺžka)
 • Hmotnosť: 5,5 kg
 • Materiál vonkajšieho poťahu: polyester
 • Materiál vnútorného poťahu: polyester materiál škrupiny: polypropylén

 

Športová sedačka kočíka vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! , Veľmi priestranná. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

 

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením Bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca "Welcome PadTM". Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MATT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefálie (deformity hlavičky).

 

Skladací alumíniový stojan Stand Up INGLESINA pre hlbokú vaničku, športovú sedačku a autosedačku Huggy (autosedačka nie je súčasťou tejto sady) využijete doma, keď je podvozok znečistený z vonku. Nasadzovanie a snímanie je jednoduché vďaka systému Easy Clip. Ľahko sa s nim manipuluje pretože je veľmi ľahký. Dieťatko potom môžete mať pri sebe kdekoľvek doma. Zložený nezaberá miesto.

 

Podvozok Ergo Bike INGLESINA je veľmi robustný podvozok z oceľových rúrok úplne dokonale odpružený systémom vinutých pružín. Je vhodný aj do toho najťažšieho terénu (poľné cesty, lesné cesty, horské cesty), kde vďaka priestorovému rámu a spomínanému odpruženiu podáva neuveriteľné výkony. Avšak ak je vystavený takémuto mechanickému namáhaniu potrebuje pre dlhú životnosť primeranú údržbu. Tým je mienené mazanie pohyblivých častí, vysušenie v prípade jazdy v daždi, najmä ak voda natečie do trubiek a samozrejme ošetrenie laku prostriedkami proti korózii, ktoré zacelia drobné šrámy a trhlinky v laku.

Technické parametre podvozku:

 • Rozmery v rozloženom stave: 57 x 105 x 102,5 cm (šírka x výška x dĺžka)
 • Rozmery v zloženom stave: 57 x 45,5 x 84 cm (šírka x výška x dĺžka)
 • Hmotnosť: 10,5 kg
 • Materiál: oceľ lakovaná na tmavo šedú

 

A čo niečo navyše? Inglesina vyrába veľa originálneho príslušenstva. To čo budete potrebovať najskôr, sme Vám pridali priamo do tejto sady. Transparentná pláštenka pre hlboký kočík ochráni pred dažďom, vetrom aj snehom a originálna sieťka proti hmyzu zasa pred dotieravými múchami, nepríjemnými komármi alebo nebezpečnejšími osami.

Výrobca: Inglesina Baby
Farba: Marron Glace
Hmotnosť: 23 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť