Kombinovaný kočík Joolz Day 2 Studio - Gris 2017 + Darček pláštenka Joolz

Výrobca
Joolz
Kód
2067208001
Dostupnosť
SKLADOM
Hodnotenie
0.00
Vyberte si variant produktu
Kúpou tohto produktu získate DARČEK
Cena s DPH
899.00 € 1 049.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 899 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Joolz Day 2 Studio

 

V cene kočíka:

 • hlboká vanička
 • podvozok
 • športová nadstavba
 • košík

Joolz Day2: kočík ako žiadny iný

 

Ergonomika komfort, jedoduchost, elegancia, štýl, odolnosť.

 

To všetko v jedinom dizajne.

 

Po mnohých úspešných rokoch nadišla tá správna chvíľa pre zmenu, a preto že model Joolz Day sa stal veľmi úspešným, rozhodli sme sa o vytvorenie jeho vylepšené verzie. Roky prieskumu trhu a v kruhu našich užívateľov vznikali impulzy, ktoré viedli k novému a kompletne upravenému modelu Joolz Day2 s 20 novými a zdokonalenými prvkami "pozitívneho dizajnu"! Joolz Day2 sa v západných krajinách stal jedinečným kočíkom, akým nie je žiadny iný. O tom svedčí nadšenie rodičia.

 

Je nám veľkou radosťou všetkým našim obchodným partnerom a zákazníkom predstaviť náš kompletne upravený a zdokonalený kočík nesúci meno Joolz Day2. Jeho novou hodnotou nie je iba fakt, že nielen že dizajn, konštrukčné návrhy, ale take produkcia je vedená priamo z Holandska. Týmto sme urobili ďalší krok k pozitívnemu a tvrvalému životnému štýlu.

 

POZITÍVNE DIZAJN

 

Dizajn kočíka Joolz Day2 nielen, že vznikol v Holandsku, je tam taktiež kostruován. Jedná sa o zjednotenie komfortu a ergonómie, jednoduchosti, elegancie a trvanlitosti - všetko v jednom. Hlavným zmyslom nášho tvorenia je: aby sa váš život zjedodušil a stal sa krásnym zážitkom. Týmto prezentujeme a pravdivo nazývame sloganom 'Positive Design'. Táto filozofia sa stala tradíciou i budúcnosťou. Na základe výskumu je viac než pravdepodobné, že. vedľa šťastných rodičov vyrastajú silné a radostné osobnosti ...

 

NOVÝ A VYLEPŠENÝ

 • neuveriteľne hladký a plynulý systém skladania
 • zdokonalená ergonómia
 • priestor a praktická ventilácie hlbokého dielu
 • ľahko dostupný priestor nákupného XL koša patrí medzi hlavné zreteľné pozitívne zmeny.

Avšak nejedná sa o jediné prvky vylepšení k vášmu objavovaniu!

 • ultra-ľahké pneumatiky - 100% bez možnosti defektu
 • šírka kočíka 59 cm - pre dokonalú mobilitu a schopnosť prejazdu úzkymi dverami
 • XL slnečná strieška vášmu dieťaťu zabezpečí tieň aj sviežu ventiláciu
 • vysoko uložené sedadlo, vďaka ktorému sa nemusíte nikdy neprirodzene k dieťaťu nakláňať a predovšetkým veľkou výhodou je možnosť spoločne stráveného obeda pri jednom stole, kedy vášho najmenšieho jednoducho spolu s kočíkom zasuniete k jedálenskému stolu.
 • závesný háčik na obľúbenú hračku
 • štyri odpružené kolesá
 • hypo-alergénne matrace s prídavnou podporou pre hlavičku
 • spona päť-bodového pásu doplnená o pomocné dômyselné magnetky ... a to je len polovica zo všetkých vymožeností.

Preto vás srdečne pozývame na prieskum kočíka a prežitie najlepšieho dňa dní 'the Best Day Ever'.

 • Joolz Day2 je výrazným vďaka svojmu aerodinamickému podvozku
 • mimoriadny vďaka doplnkom z eko-kože
 • sofistikovaným textilným materiálom.

Joolz pre vás kolekciu vyladil, pridal dve nové farby a vytvoril nové dekory rukovätí a madiel. Vyberajte z nových farebných kombinácií a vytvorte si jedinečný kočík v koncepte Joolz Tailor.

 

V neposlednom rade vás pozývame na zoznámenie sa s novými doplnkami, ktoré váš Best Day Ever s Joolz Day2 podporí .. Kompletná nová ponuka ladiace s kolekciami Joolz Earth, Studio, Quadro

 

O Joolz

 

Joolz sme rýchlo sa rozvíjajúca holandská spoločnosť z Amsterdamu. Veríme v šťastnej rodičovstva. Naše moto: len pozitívne rodičia môžu vychovať šťastné deti!

 

Preto ponúkame všetkým mladým rodinám pomoc pri budovaní základných kociek ich života a dávame iskru k rozžehnutí pozitivity. Hovorí sa tomu 'Positive Design'! Vytváranie víťazne ocenených, ergonomických, komfortných a štýlových kočíkov, autosedačiek a organických doplnkov, ktoré sú v súlade s živým a žiarivým životným štýlom nás každým dňom napĺňajú.

 

Spolu s touto filozofiou sme stále v hľadaní inovatívnych riešení, ktoré napomáhajú vytvárať vašu budúcnosť vo svetle. Využiteľné obalové materiály, projekt pralesa zrodenie Joolz Birth Forest (kde sadíme strom za Stome pri každom predanom kočíka), výrobné priestory v Holandsku a zhrnutím toho všetkého sa stalo vybudovanie nového sídla spoločnosti v Amsterdame vo zrekonštruovaných priestoroch historickej továrne do podoby "green Housed". Započali sme v roku 2004 a v v momentálne sa tešíme s pozitívnou spolupráce v 28 krajinách Európy, Ázie a Austrálie.

 

Video:

Výrobca: Joolz
Farba: Gris 2017
Rozmery (ŠxVxD): 60 x 93 x 83
Rozmery v zloženom stave (ŠxVxD): 48 x 24 x 92
Rozmer vnútornej časti - Vanička: 78 x 34
Nosnosť: 15 kg
Priemer kolies: 19 - 30
Hmotnosť: 11,8 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť