Kombinovaný kočík Neonato Puro Off Road - Col. 72A 2020

Výrobca
NeoNato
Kód
NEO011900-72A
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
999.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 999 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Neonato Puro Off Road

 

Firma Neonato vyvracia jeden z mnohých predsudkov, že dizajnové kočíky patria iba do mestských ulíc. Nový model PURO OFF ROAD zvládne vďaka špeciálne vyvinutým, nafukovacím kolesám akýkoľvek terén. Ich súčasťou je hliníkový disk a guličkové ložiská, ktoré tlmia nárazy pri nájazde na nerovný povrch. Bábätko tak bude vždy ako v perinkách.

Kočík PURO OFF ROAD je navrhnutý tak, aby zvládol nielen každý terén, ale aby obstál aj v každom počasí. Pred vetrom alebo slnkom ho ochráni kvalitná strieška. Tú možno jednoducho predĺžiť tak, aby kompletne zakryla korbu aj športové sedenie. V tejto polohe sa dá strieška úplne odklopiť. Dieťa potom chráni sieťka.

Ako je u talianskej značky Neonato zvykom, kočík je prepracovaný do najmenších detailov. Korbu je možné veľmi ľahko prerobiť na športovú verziu. Ľahko sa skladá. Jeho nadčasový dizajn zaujme všetkých, ktorí majú štýl. Môžete v ňom voziť deti do narodenia do 15 kilogramov.

Vlastnosti:

 • Hlboká korba s matracom
 • Pohodlné športové sedenie
 • Kvalitný podvozok
 • Špeciálne upravené nafukovacie kolesá
 • Prebaľovacia taška (s prebaľovacou podložkou)
 • Nánožník na hlbokú korbu
 • Veľký kôš s magnetickým uzáverom
 • Pláštenka
 • Vložka do autosedačky (autosedačka NEONATO možno ku kočíku zakúpiť)

Hlboká vanička:

Nadčasovo dizajnová hlboká korba sa na rám konštrukcie, ktorý možno umiestniť do dvoch výškových polôh, pripevní jednoducho pomocou zipsu. Korba má praktické vyklápacie madlo potiahnuté ručne šitou EKO kožou a polstrovaný dizajnový kryt. Medzi veľké výhody patrí prepracovaná strieška, ktorá zakryje celú korbu. Strieška má pre letné mesiace zabudovanú sieťovú verziu. Pre pohodlnosť a bezpečnosť vašich detí je korba vybavená mäkkým matracom s priedušnou tkaninou a poťahom, ktorý možno jednoducho sňať a vyprať.

Rozmery:

 • Korba s podvozkom: dĺžka 61 cm, šírka 94 cm, výška 123 cm, hmotnosť 13 kg
 • Vnútorné rozmery korby: dĺžka 85 cm, šírka 34 cm, výška 17 cm, hmotnosť 4,1 kg
 • Vonkajšie rozmery korby: dĺžka 91 cm, šírka 42 cm, výška 24 cm, hmotnosť 4,1 kg

Športový kočík

Športový kočík možno využívať od 6 do 36 mesiacov dieťaťa. Možnosť umiestnenia športovej verzie po (6-12 mesiacov) i proti smeru jazdy (12 - 36 mesiacov). Rodičia ocenia jednoduchú premenu hlbokej korby na športový kočík len za pomoci zipsu. Športový kočík má dve výškové polohy. Opierka chrbta je nastaviteľná do štyroch polôh. Tiež športové sedenie má možnosť predĺženia striešky so zabudovanou sieťkou. Dieťa chráni mäkký 5 bodový pás a vyklápacie madlo potiahnuté ručne šitou EKO kožou. K športovej verzii možno zakúpiť zimný fusak.

Rozmery:

 • Športový kočík s podvozkom: dĺžka 61 cm, šírka 94 cm, výška 106 cm, hmotnosť 11,7 kg

Podvozok:

Kočík PURO OFF ROAD je veľmi ľahký. Ľahké je tiež jeho skladanie, ktoré každý zvládne jednou rukou. Súčasťou podvozka je priestranný kôš s magnetom, z koša sa tak nič nevytratí. Štýlový a nadčasový vzhľad kočíka podporuje nastaviteľná rukoväť potiahnutá ručne šitú EKO kožou.

Rozmery:

 • Zložený podvozok s kolesami: dĺžka 61 cm, šírka 38,5 cm, výška 92,5 cm, hmotnosť 8,3 kg
 • Zložený podvozok bez kolies: dĺžka 53,5 cm, šírka 16,5 cm, výška 80,5 cm, hmotnosť 4,9 kg

Špeciálne upravené kolesá ,,Off Road,,

Bábätko sa už vždy bude na cestách cítiť ako v perinke. Postarajú sa o to nielen mäkký a priedušný matrac, ale predovšetkým kvalitné kolesá Off Road. Kolesá sú vhodné do každého terénu a každého ročného obdobia, tlmia všetok náraz a hluk. Súčasťou je hliníkový zliatinový disk a guľôčkové ložiská, systém rýchleho a jednoduchého uvoľnenia kolies a otočné predné kolieska, ktoré možno ľahko zaaretovať

Prebaľovacia taška

Praktickým doplnkom je priestranná prebaľovacia taška s vnútornými vreckami. Mamičky si môžu zvoliť dve varianty nosenia, buď za pomoci veľkých uší priamo do ruky, alebo pomocou dlhého popruhu cez rameno alebo cez madlo kočíka, ku ktorému sa pripína za pomocou cvokov. Súčasťou je mäkká, umývateľná prebaľovacia podložka pre vaše bábätko. Aj tu mysleli návrhári na detaily. Aj vnútro tašky je vyrobený z ľahko umývateľného materiálu.

Výrobca: NeoNato
Farba: Col. 72A
Rozmery (ŠxVxD): 38,5 x 92,5 x 61
Rozmer vnútornej časti - Vanička: dĺžka 85 cm, šírka 34 cm, výška 17 cm
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť