Kombinovaný kočík Neonato Slick - Col. 855 2020

Výrobca
NeoNato
Kód
NEO015850-855 + NEO021139-B
Dostupnosť

Vyberte si typ podvozku ku kočíku

Podvozok Neonato Slick - Čierny
Podvozok Neonato Slick - Čierny
Kód NEO015945-B
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH 869.00 €

Kombinovaný kočík Neonato SlickFarebný komplet Neonato na kočík Slick

 
Kočík Neonato Slick je novinkou talianskej značky Neonato. Aj tento model, ako sú zákazníci u tejto firmy zvyknutí, zaujme krásnym, nadčasovým dizajnom, ale aj množstvom praktických vychytávok.
Jednou z nich je napríklad polohovateľná hlboká korba, ktorá zaistí maximálne pohodlie aj tým najmenším bábätkám.

Nie vždy vonku počas prechádzky svieti slniečko, pred nepriazňou počasia deti ochráni poťah hlbokej vaničky, ktorý možno zdvihnúť tak, že deťom do korbičky nenafúka. Športový kočík obsahuje mäkkú vložku a štýlový, praktický, ľahko prateľný poťah a striešku, ktorú možno za pomocou rozopnutia predĺžiť a nastaviť do 3 polôh.

Vlastnosti:

  • Hlboká vanička.
  • Vložka do športovej verzie kočíka.
  • Strieška na športovú verziu kočíka.
  • Poťah na športovú verziu kočíka.
  • Prebaľovacia taška.
  • Vložka do autosedačky (autosedačku NEONATO možno ku kočíku zakúpiť).

Hlboká vanička:

Hlboká vanička SLICK je vybavená niekoľkými praktickými funkciami, ktoré si zamilujete. Hlboká korba je veľmi priestranná, na podvozok sa pripevňuje za pomocou adaptérov, ktoré sú súčasťou kočíka. Možno polohovať vnútorným priedušným matracom, čo bábätku zaistí pohodlie aj na dlhších prechádzkach. Kočík možno prispôsobiť teplým letným dňom pomocou rozopínajúcej striešky, v ktorej je zabudovaná sieťka. Na strieške je pod magnetickou príklopkou elegantne schovaná rukoväť pre jednoduché vyberanie alebo prenášanie korby. Poťah na zakrytie vaničky je možné nastaviť do 3 polôh, ktoré umožňujú takmer úplné zakrytie hlbokej korby. Nemusíte sa tak báť, keď vonku začne snežiť, alebo svietiť slniečko, vďaka tejto funkcii situáciu ľahko a rýchlo vyriešite. Poťah na korbu sa upevňuje pomocou cvokov.

Rozmery:

  • Korba s podvozkom: dĺžka 60 cm, šírka 100 cm, výška 123 cm, hmotnosť 13 kg

Športová verzia kočíka:

Športová verzia kočíka obsahuje mäkkú, elegantnú vložku, ktorá sa pripevňuje pomocou 5 bodových bezpečnostných pásov. Striešku športového kočíka možno za pomoci rozopnutia predĺžiť a nastaviť do 3 polôh. Balenie obsahuje aj štýlový nadčasový poťah, ktorý sa upevňuje pomocou cvokov.

Prebaľovacia taška

Praktickým doplnkom je priestranná prebaľovacia taška s vnútornými vreckami. Mamičky si môžu zvoliť dve varianty nosenia, buď za pomocou veľkých uší priamo do ruky, alebo pomocou dlhého popruhu cez rameno alebo cez madlo kočíka, ku ktorému sa pripína za pomocou cvokov. Súčasťou je mäkká, umývateľná prebaľovacia podložka. Aj tu mysleli návrhári na detaily. Vnútro tašky je vyrobené z ľahko umývateľného materiálu.Autosedačka Neonato Slick

 

Zvoľte štýlovú, bezpečnú a komfortnú jazdu pre vašich najmenších.

Autosedačka Neonato je určená pre deti od narodenia do 13 kg. Upevňuje sa vždy proti smeru jazdy (ochrana predovšetkým ešte nevyvinutej krčnej chrbtice bábätka). Bezpečie proti bočnému nárazu zaisťujú hlboké, polstrované bočnice, bezpečnostný 3 bodový pás a anatomická opierka hlavy a chrbta. U autosedačky nechýba nastaviteľná strieška a polohovacie madlo pre jednoduché prenášanie. K autosedačke je možné dokúpiť adaptéry slúžiace na pripevnenie na podvozok kočíka.

Rozmery: dĺžka 44,5 cm, šírka 64 cm, výška 58 cm

Hmotnosť: 3,7 kg

Výrobca: NeoNato
Farba: Col. 855
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť