Kombinovaný kočík Shom Roberto Verino Elegance 2 v 1 - Stone

Výrobca
Shom
Kód
1031701008616SH
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
754.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 754 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Shom Roberto Verino Elegance 2 v 1

 

Kočík Shom Roberto Verino Elegance 2v1 je súčasťou kolekcie kočíkov a doplnkov Shom navrhnutých popredným španielskym dizajnérom Robertom Verino. Kolekciu charakterizuje elegancia, nadčasovosť a vysoká funkčnosť. Prvotriedny dizajn kočíkov a ich doplnkov je dotváraný zlatými a bordó detailmi.

Vodeodolná vonkajšia tkanina s UVA filtrom 50+ chráni dieťa pred slnkom a nepriaznivým počasím, vnútorná časť kočíka je potiahnutá mäkkou príjemnou textíliou slonovej farby.

Kočík veľmi ľahko zložíte jednou rukou, pre maximálnu úsporu miesta pri prevážaní je možné z podvozku sňať kolesá. Kočík je možné zložiť aj tak, že ho s pomocou rukoväti môžete prevážať na zadných kolesách.

Výškovo nastaviteľná rukoväť je prehadzovacia, môžete tak aj počas jazdy s kočíkom meniť to, či dieťa sedí v alebo proti smeru jazdy bez nutnosti vyberanie a otáčanie sedadla. Bezpečnostné pútko na rukoväti je zárukou, že vám kočík nechtiac neodíde z vášho dosahu. Ručná brzda vám umožní kočík jednoducho jednou rukou zabrzdiť.

Kvalitne odpružené predné aj zadné kolesá s gélovými pneumatikami zaručujú hladkú a príjemnú jazdu s kočíkom.

Vanička, určená pre deti od narodenia, je vybavená pohodlým, priedušným antialergickým matracom pre bezpečné a pohodlné spanie dieťaťa. Snímateľný prací poťah matraca je vyrobený z niekoľkých vrstiev sieťovaného materiálu, ktorý dokáže absorbovať tekutiny a udrží dieťa za všetkých okolností v suchu. Vodeodolná vonkajšej textílie ochráni dieťa pred nepriazňou počasia.

Priestranný sedák pre deti od cca 6 mesiacov umožňuje sedenie po i proti smeru jazdy. Sklon opierky chrbta ľahko nastavíte jednou rukou. 5-bodový bezpečnostný pás je zárukou bezpečného sedenie dieťaťa. Otočné madlo vám uľahčí usadzovanie dieťaťa v kočíku.

S pomocou adaptérov je možné na podvozok kočíka pripevniť autosedačku Maxi-Cosi 0+. Adaptéry aj autosedačka sa predávajú samostatne.

Ku kočíku je možné dokúpiť aj farebne a dizajnovo zladenú prebaľovaciu tašku Shom Roberto Verino.

Rozmery:

  • Vanička ŠxDxV: 39 x 86 x 28
  • Sedák šírka: 33 cm
  • Opierka chrbta: 45 cm
  • Hĺbka sedu: 24 cm
  • Vanička zložená ŠxDxV: 42 x 86 x 18 cm

Hmotnosť:

  • Podvozok: 10,5 kg
  • Vanička: 3,7 kg
  • Sedadlo: 2,9 kg

Video:

Výrobca: Shom
Farba: Stone
Rozmery (ŠxVxD): 62 x 99-109 x 95-104
Rozmery v zloženom stave (ŠxVxD): 62 x 115 x 50
Rozmer vnútornej časti - Vanička: 32 x 75 cm
Hmotnosť: 17,1 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť