Kombinovaný kočík Silver Cross Sleepover - Grey

Výrobca
Silver Cross
Kód
KKSX317.GR
Dostupnosť
SKLADOM
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
1 099.00 € 1 183.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 1099 bodov. Viac info

Kombinovaný kočík Silver Cross Sleepover

 

Kočík Silver Cross Sleepover je určený pre všetkých, ktorí vyhľadávajú klasický, elegantný dizajn s nádychom nostalgie. Kočík vyniká špičkovou kvalitou spracovania aj použitých materiálov. Pri jeho výrobe boli použité luxusné vysokogramážné textílie s precíznym prešívaním. Kvalitné viacvrstvové pochrómovanie aj dokonalé zvary na podvozku zaručujú mnohoročnú životnosť a dokonalý vzhľad kočíka aj pri každodennom používaní. Detaily ako kožený poťah rukoväte či magnetická ozdoba dotvára pri pohľade na kočík pocit dokonalosti a luxusu.

 

Priestranná vanička s nánožníkom, určená pre deti od narodenia, je vhodná aj pre nočné spanie. Je vybavená luxusným matracom z pamäťovej peny a bambusovou vložkou s výplňou, ktorá je antibakteriálna a vyniká prirodzenou tepelnou reguláciou. Pre deti od cca 6 mesiacov do 25 kg je určený športový sedák, ktorý je možné umiestniť po i proti smeru jazdy.

Športový sedák je možné sklopiť do úplného ľahu pre zdravé spanie. Súčasťou striešky kočíka je vyťahovacia slnečná clona a sieťované ventilačné okienko pre lepšiu ochranu a pohodlie dieťaťa počas slnečných dní. Kočík ponúka i možnosť odvetrávania v spodnej časti korbičky.

Súčasťou kočíka je farebne zladený nánožník k športovému sedáku a luxusná prebaľovacia taška. Na ochranu proti dažďu je kočík vybavený pláštenkou.

Chrómovaný podvozok ku kočíku Silver Cross Sleepover sa ľahko skladá aj rozkladá. Priestranný drôtený košík pojme okrem všetkých nevyhnutných vecí pre dieťa i menší nákup. Veľké nafukovacie kolesá na kovovom ráfiku a vysoko kvalitné odpruženie sú zárukou hladkej jazdy. Vďaka precízne navrhnutému odpruženiu tlmičov je navyše hojdanie kočíka úplne tiché.

Technické údaje:

Hmotnost podvozku: 12,5 kg
Hmotnost korbičky: 9 kg
Rozmery: 110 x 60 x 109 cm
Rozmery zloženého kočíka: 81 x 60 x 46 cm

Nosnost: 25 kg

Video:

Výrobca: Silver Cross
Podvozok: skladací
Farba: Grey
Rozmery (ŠxVxD): 60 x 110 x 109
Rozmery v zloženom stave (ŠxVxD): 60 x 46 x 81
Hmotnosť: 21,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť