Komoda Faktum Eloise Linea - Biela/Prírodný buk

Výrobca
Faktum
Kód
1580-0100
Dostupnosť
Na objednávku
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
169.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 169 bodov. Viac info

Komoda Faktum Eloise Linea

 

Veľmi priestranná komoda s dvierkami, dvomi zásuvkami a otvorenou poličkou pre frekventovane používané potreby.

Vyberte si veľmi priestrannú komodu s dvierkami, dvomi zásuvkami a otvorenou poličkou pre frekventovane používané potreby. Poskytuje dostatok priestoru na všetko potrebné, dvierka aj zásuvky chránia pred prachom, otvorená časť je zase rýchlo prístupná. Komoda je optimálne vysoká pre pohodlné prebaľovanie a ak ju chcete na prebaľovanie používať, objednajte spolu s komodou tiež prebaľovací nadstavec vybavený bezpečnostnými zarážkami na troch stranách. Tie zabraňujú posunutiu samostatne dokupovanej prebaľovacej podložky mimo komodu.

  • Atraktívna kombinácia bielych plôch s hranami skrinky s bukovým dezénom.
  • Bezpečné zaoblené rohy.
  • Uzavretá a otvorená časť.
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinou, nevylučujú sa žiadne škodlivé látky.

Rozmery komody: 86 x 49 x 91 cm (šírka/hĺbka/výška hornej plochy od podlahy)

Balené v 2 krabiciach, celk. hmotnosť 32 kg.

Pre zväčšenie plôch na prebaľovanie odporúčame dokúpiť prebaľovací nadstavec a regál, ktorý slúži ako veľmi praktické využitie priestoru pod prebaľovacím nadstavcom za komodou. Neskôr ho môžete využiť ako samostatnú knižnicu alebo poličku na stenu.

Každý výrobok Faktum je vyrábaný na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ nie je výrobok v žiadanom variante skladom, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy. Ornamenty a vzory, ktorými sú diely nábytku zdobené sú nanášané ručne a preto vždy unikátne.

Výrobca: Faktum
Farba: Biela/Prírodný buk
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť