Kôš Tommee Tippee Sangenic Twist & Click na plienky + Sada dojčenských fľaštičiek Tommee Tippee C2N s kefou - Boy Výhodný set

Výrobca
Tommee Tippee
Kód
X-423567TT-851001TT
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
37.30 €
Kúpou tohto tovaru získate 37 bodov. Viac info

Kôš Tommee Tippee Sangenic Twist na plienky Výhodný set


Špeciálna edícia dojčenských fľaštičiek a doplnkov Tommee Tippee Closer to Nature s potlačou.

Sada obsahuje 2 × fľaštičku 150ml, 2 × fľaštičku 260ml, 2x cumlík 3m +, 2x silikónový cumlík 0-6m a kefu pre umývanie fľaštičiek a cumlíkov. Sada je vhodná pre deti od narodenia.


Výhodná sada obsahuje darček
: nový, ekologickejší dizajnový kôš na jednorázové plienky Sangenic Twist & Click, ktorý umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Kôš je vyrobený z viac ako 98% z recyklovaného a recyklovateľného plastu.

  • Výmenná kazeta, ktorá je súčasťou koša, obsahuje 100% recyklovateľnú PE fóliu GREENFILM™, vyrobenú z obnoviteľného zdroja - cukrovej trstiny. 
  • Nepriepustná fólia GREENFILM™ vo výmennej kazete obsahuje antibakteriálne zložku, ktorá zničí 99% baktérií. 
  • Príjemná citrónová vôňa fólie prispieva k ochrane detskej izby pred zápachom.
  • Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie a s pomocou piestu je zatlačená do koša.
  • Plienku do fólie zabalíte otáčaním mechanizmu pod vekom, kliknutie indikuje úplné zabalenie a pomáha vám tak šetriť spotrebu fólie.


Dojčenské fľaštičky Tommee Tippee Closer to Nature majú unikátny silikónový cumlík, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Teplou tekutinou vo vnútri fľaštičky sa cumlík zahreje na príjemnú teplotu, mäkký a pružný koniec cumlíka pripomína materskú bradavku. Dieťa tak takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky. Fľaštička je antikoliková, opatrená malým ventilačným otvorom na okraji cumlíka, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľaše, tým umožní plynulé satie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky. Neobsahuje bisfenol.


Video:

Výrobca: Tommee Tippee
Veková ketegória: 0m+
Farba: Boy
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť