POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Kúpelová taška Vulli Žirafa Sophie

36,90 €
Skladom
30 dní na vrátenie tovaru
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu 523518
Značka Sophie la Girafe
Farba multi
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Kúpelová taška Vulli Žirafa Sophie

 

Obsahuje všetko, čo budete potrebovať pri kúpaní vášho dieťatka.

0 mesiacov +

 

Táto toaletná taška na zips je ideálnym doplnkom na prenášanie všetkých vecí potrebných na kúpanie dieťaťa. Vďaka praktickému krúžku ju môžete podľa potreby zavesiť a mať tak všetko kúpeľové príslušenstvo na dosah a zároveň ho udržíte v čistote.

 

Balenie obsahuje:

 

Kefa a hrebeň s motívom žirafy Sophie: kefa má ergonomickú rukoväť pre jednoduché použite, ktorá dieťaťu uľahčuje učenie česania vláskov. Pre vyššiu bezpečnosť sú vlákna kefy ultra mäkké a sú vyrobené z nylonu, aby nedošlo k podráždeniu pokožky detskej hlavičky a hrebeň má zaoblené konce zubov.

 

Knižka do vane žirafa Sophie: Slúži na zabavenie dieťaťa počas kúpania. Šikovná knižka, ktorá je tak akurát veľká, aby ju jednoducho uchopili i malé detské ruky. Je zábavná a obsahuje zvonček na stimuláciu sluchu dieťaťa.

 

Teplomer do vane žirafa Sophie: Teplomer zaisťuje stálu kontrolu teploty vody počas kúpania. Vďaka piktogramom a presnej stupnici ľahko spoznáte správnu teploty vody. Po kúpeli stačí teplomer len osušiť a môžete merať izbovú teplotu. Teplomer k svojmu fungovaniu nepotrebuje batérie.

 

Hračka do vody žirafa Sophie: Táto hračka pláva na vode a strieka vodu.

 

Rozmery výrobku: 240 x 230 x 100 mm

Rozmery balenia: 240 x 230 x 100 mm

 

Kedysi dávno, celkom jednoduchý príbeh...

 

Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 ... Na sviatok Svätej Sofie!

Vtedy mali deti k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich mazlíčkov...

 

To je dôvod, prečo jedného dňa vo Francúzsku nejaký pán RAMPEAU, ktorý uviedol otáčavé modelovanie gumy ako nový princíp výroby hračiek, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu.

 

Taká figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by boli ideálne aj pre malé detské ruky.

 

Žirafa Sophia, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája a od toho dňa dostala aj svoje meno.

 

Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje dieťa mať... a keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophia im pomáha prestať plakať.Táto správa sa niesla od domu k domu a malá žirafa sa stala slávnou.

 

Od tej doby v Európe, generácia po generácii detí si zamilovali pískot žirafy Sophie, kedykoľvek stlačili jej bruško alebo hlavu!

VULLI, spoločnosť so sídlom v Rumilly vo francúzskom regióne Haute-Savoie, aj naďalej uchováva dôkladne strážené tajomstvo výroby tejto hračky.

 

SOPHIA sa dodnes stále „tradične“ vyrába prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea.