Letná sedačka Joolz pre kočík Geo2

Výrobca
Joolz
Kód
044002geo2
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
85.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 85 bodov. Viac info

Letná sedačka Joolz

Joolz novo predstavuje populárny doplnok pre kočík Joolz Geo2

  • Letne sedátko pre kočík patrí medzi prvoradé a elegantné doplnky perfektné riešenie práva pre letné horúce dni.
  • Jedná sa o dokonalú vyváženosť medzi priedušnými sieťovými materiálmi.
  • Všetko v dokonalej kombinácii niekoľkých faktorov, kedy je dieťatku ponúknutá možnost komfortného a ergonomického sedenia, které podporuje ventiláciu a pocit osvieženia.
  • Letné sedáko dovolí letnému vánku prefúknuť skrz sieťovinu sedátok Joolz Day alebo Joolz Geo, aby sa dieťatko i napriek teplých letných dní udržalo v dokonalej kondícii.
  • Samozrejmosťou je, nielen že je funkčné a štýlové, ale s veľkou rozvahou je navrhnuté pre obidva modely Joolz.
  • Polstrovanie popruhov i čierna sieťovina zachovávajú eleganciu a dokonale ladí so všetkými farbami kočíka Joolz day a Joolz Geo.

O značke JOOLZ

 

Joolz rychle rozvíjajúca sa holandská společnosť z Amsterdamu ( založená roku 2004 ) ustavične pracuje na designu a vytváraní ergonomických kočíkov a ich doplnkov.

 

Naše kočíky aú navrhnuté tak, aby ladili s ľudským telom rodičov a detí a stále si zachovávajú štýl a komfort. Preto niet divu, že kočík Joolz Geo získal prestížne ocenenie \"Best of the Best\" ( “ najlepší z najlepších” ) Red Dot Design Award v roku 2015.

 

Naším cieľom je inšpirovať rodiny k pozitívnemu štýlu života, od chvíle pred narodením až po prvé dni v škole. Túto filozofiu nazýváme Positive Design, jeho otlačok si nesú naše ergonomické výrobky, využiteľné obaly a les zrodenia Joolz.

 

Preto je nám radosťou spolupracovať s aktivnymi rodičmi a předovšetkým usilujeme o dlhú životaschopnosť našich produktov. V súčasnosti je značka Joolz dostupná v 25 krajinách Európy, Ázie a Austrálie.

Výrobca: Joolz
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť