POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Mäkká aktivity knižka – Pixie Land

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

54,95 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030050
Značka Sebra
Farba Pixie Land
Rozmery 4 x 14 x 14 cm
Materiál 10% bavlna, 90% polyester – recyklovaná výplň
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Aktivity knižka – Pixie Land

Látková knižka a zároveň hračka s motívmi zo Sebra Krajina škriatkov – príbeh o mini stvoreniach "škriatkoch" a lesnom živote

Kniha aktivity je vyplnená recyklovanou polyesterovou výplňou.

Osem stránok pre stimulovanie zmyslov a motoriky
Táto látková knižka obsahuje osem zábavných stránok, ktoré stimulujú zmysly a motoriku dieťaťa. Na všetkých stránkach sú zobrazené nádherné ilustrácie s motívom Zeme škriatkov. Na jednej zo stránok sa deti môžu okrem iného vidieť v bezpečnom detskom zrkadle. Deti tak môžu spoznávať samé seba a skúmať svoju tvár a mimiku. V celej knihe aktivít sú umiestnené zábavné textúry a klapky, ktoré prospievajú detskému hmatu. Sluch detí stimulujú aj zvuky hrkajúceho papiera a malá pískacia hračka ukrytá v knihe. Na zadnej strane knihy je umiestnený krúžok na prerezávanie zúbkov, ktorý prospieva deťom, ktorým rastú zúbky.
Krúžok na hryzenie je vyrobený z plastu TRP a samozrejme neobsahuje BPA, ftaláty a formamid.

Hračka s aktivitami bola navrhnutá v Dánsku.

Na tému Pixie Land

Pixie Land vezme dieťa do útulného a nostalgického príbehu o malých mini stvoreniach, ktoré sa s veľkým nadšením pohybujú medzi rastlinami v lese. Príroda a kúzlo lesa vytvárajú priestor súzvuku s lienkami, kobylkami a ďalšími roztomilými škriatkami ako vernými pomocníkmi "škriatkov" ktorí zbierajú mnohé dary prírody. Pixie Land je o spoločenstve a o dávaní. Je to svet, ktorý ponecháva dostatok času na rozjímanie a kde je vzrušenie z nálezu zrelé lesné jahody alebo štvorlístku vlastne podstatou všetkého.

O výplni z recyklovaného polyesteru

Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad.

Vlastnosti:
Materiál: 10% bavlna, 90% polyester – recyklovaná výplň
Odporúčaný vek: 0 +

Rozmery:
Dĺžka 4 cm
Šírka 14 cm
Výška 14 cm

Pokyny na čistenie: Ručné pranie
POZOR! Než dáte hračku dieťaťu, odstráňte zo zrkadla ochrannú fóliu.
VAROVANIE! Chráňte pred ohňom